Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Свято вшанування обдарованої молоді «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Новини (28.05.2019)

Наша Україна багата талановитими людьми, що своєю працею звеличують її. Це композитори і вчені, літератори і художники, співаки та інженери. А привели їх до вершини слави наполеглива праця та дитячі зіркові мрії. Уже стало гарною традицією проведення  свята, якого немає в жодному календарі, свята вшанування юних обдарувань, які в майбутньому поповнять ряди української зіркової еліти «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

 27 травня 2019 року, в залі Центру культури і дозвілля «Перлина»   відбулося урочисте нагородження Подяками міської ради та грошовою винагородою 47 здобувачів освіти – переможців та призерів Всеукраїнського та обласного етапів учнівських олімпіад, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, Всеукраїнських та обласних предметних учнівських турнірів, конкурсів учнівської творчості; вихованців 18 гуртків Будинку творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради; юних спортсменів 6 відділень Дитячо-юнацької спортивної школи Красилівської міської ради; 25 учнів та творчих колективів Красилівської дитячої школи мистецтв.

На їх преміювання із бюджету громади виділено  58 тисяч гривень.
У церемонії нагородження взяли участь: міський голова – Островська Ніла Василівна; секретар Красилівської міської ради – Морозович Ірина Володимирівна; начальник відділу освіти молоді та спорту Красилівської міської ради – Заїка Олена Михайлівна; начальник відділу культури Красилівської міської ради – Грицюк Інна Петрівна.

Також учасниками заходу стали депутати міської ради, педагоги та батьки.

З вітальним словом до учасників свята звернулася міський голова   Ніла  Островська. Вона подякувала юним обдаруванням, їх учителям-наставникам, батькам за досягнуті високі результати та висловила надію, що вони зуміють втриматися на вершині творчого Олімпу, розвивати свої  здібності, щоб прославити свій рідний край.

 

У номінації «Інтелектуальна надія» Ніла Островська нагородила 14 переможців та призерів ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, 11 призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, переможців та призерів обласних та Всеукраїнських турнірів Юних математиків, Юних фізиків, Юних філософів, Юних журналістів:

Процюк Альона – учениця 10 класу Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ст.» за зайняте ІІ місце в олімпіаді з англійської мови та ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури;

Черних Олег – учень 8 класу Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ст.» за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з математики; 

Юрчук Домініка – учениця 9 класу Чепелівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Петра Шимчука за зайняте ІІІ місце в  олімпіаді з математики;

Панчук Роман – учень 9 класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з трудового навчання;

Шиманський Богдан – учень 11 класу Красилівської ЗОШ І–ІІІ ст.. № 4 ім. Петра Кізюна за зайняте  ІІІ місце в олімпіаді з історії України та ІІІ місце у конкурсі захисті робіт учнів-членів МАН;

Макарець Аліна – учениця 9 класу Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ст.» за зайняте І місце в обласній та ІІ місце у Всеукраїнському етапі олімпіади з французької мови, ІІІ місце в олімпіаді з хімії та ІІ місце у конкурсі захисті робіт учнів-членів МАН;

Янкевич Павло – учень 10 класу Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ст.» за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з французької мови;

Бондарчук Юрій – учень 11 класу Красилівської ЗОШ І –ІІІ ст. № 4 ім. Петра Кізюна за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з англійської мови та ІІ місце у конкурсі захисті робіт учнів-членів МАН;

Панасюк Діана – учениця 11 класу Волицької ЗОШ І-ІІІ ст. за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з німецької мови;

Поплавський Владислав – учень 8 класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з біології та ІІІ місце у конкурсі захисті робіт учнів-членів МАН;

Нечипорук Аліна – учениця 9 класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ім. П.Кізюна за зайняте ІІІ місце в ХІ обласній учнівській інтернет-олімпіаді з математики;

Чорна Марина – учениця 9 класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 за зайняте ІІІ місце в ХІ обласній учнівській інтернет-олімпіаді з математики та ІІІ місце у конкурсі захисті робіт учнів-членів МАН;

Краєвська Марина – учениця 9 класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 за зайняте ІІ місце у конкурсі захисті робіт учнів-членів МАН;

Данчук Ірина – учениця 10 класу Красилівської ЗОШ І –ІІІ ст. № 4 ім. Петра Кізюна за зайняте ІІ місце у конкурсі захисті робіт учнів-членів МАН та ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Ман-Юніор - дослідник» у номінації «Історія»;

Бірецька Вікторія – учениця 10 класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 за зайняте ІІ місце у конкурсі захисті робіт учнів-членів МАН, ІІІ місце в обласному літературному конкурсі.

Білик Владислава – учениця 10 класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 за зайняте ІІІ місце у конкурсі захисті робіт учнів-членів МАН;

Томчук Леся – учениця 10 класу Волицької ЗОШ І-ІІІ ст. за зайняте ІІІ місце у конкурсі захисті робіт учнів-членів МАН;

Ковальська Валерія – учениця 11 класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 за зайняте ІІІ місце у конкурсі захисті робіт учнів-членів МАН;

Мидзяновська Анжела – вихованка БТДЮ Красилівської міської ради за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Літературний Всесвіт»;

Команда юних філософів – за зайняте І місце в обласному турнірі юних філософів;

Команда юних математиків – за зайняте ІІІ місце в обласному турнірі юних математиків;

Команда юних фізиків – за зайняте ІІІ місце в обласному турнірі юних фізиків;

Команда юних журналістів – за зайняте ІІІ місце в обласному турнірі юних журналістів.

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»


У номінації «Талановиті та ерудовані» секретар міської ради Ірина Морозович вручила нагороди переможцям та призерам обласних етапів Всеукраїнського конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка, Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт», Всеукраїнського конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» та інших конкурсів Всеукраїнськог та обласного етапів:

Шаховал Анастасія – учениця 4 класу Красилівської ЗОШ І–ІІІ ст. №1 за зайняте ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу з української мови ім. П. Яцика;

Лентовська Юлія – учениця 5 класу Красилівської ЗОШ І –ІІІ ст. №1 за зайняте ІІІ місце в обласному етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка;

Ворнікова Дарина – учениця 6 класу Красилівської ЗОШ І –ІІІ ст. №1 за зайняте ІІІ місце в обласному етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка;

Осадчук Валерія – учениця 9 класу Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ст.» за зайняте ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» та ІІ місце в обласному конкурсі захисті науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок;

Савіцький Максим – учень Заставківської ЗОШ І-ІІ ст. за зайняте І місце в обласній онлайн-вікторині «Подвиг славного козацтва»;

Дельфарт Анастасія – учениця Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ст.» за зайняте ІІ місце в обласному заочному конкурсі «Я - журналіст»;

Блакита Ангеліна – учениця Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ім. П.Кізюна за зайняте ІІІ місце в обласному заочному конкурсі «Я - журналіст» та ІІ місце в обласному конкурсі з інформатики;

Коваль Фаїна – учениця Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ім. П.Кізюна за зайняте ІІІ місце в обласному заочному конкурсі «Я - журналіст» та ІІ місце в обласному літературному конкурсі;

Кізюн Валентин – учень Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ім. П.Кізюна за зайняте ІІІ місце в обласному відкритому конкурсі учнівської молоді з інформаційних технологій; фіналіст Національного етапу XVIII Всеукраїнського чемпіонату інформаційних технологій «Екософт - 2019»;

Кобильчук Юлія – учениця Красилівської ЗОШ І–ІІІ ст. №3 за зайняте ІІ місце в обласному конкурсі з математики та економіки;

Хвалибога Христина – учениця 9 класу Кульчинівської ЗОШ І-ІІІ ст. за зайняте ІІІ місце в обласному етапі конкурсу «Об’єднаймось, брати мої!»;

Чумак Андрій – учень 9 класу Кульчинківської ЗОШ І-ІІ ст. за зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі «Еврика з астрономії»;

Бондарчук Софія – вихованка БТДЮ Красилівської міської ради за зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі «Еврика з астрономії» та ІІІ місце в обласному літературному конкурсі;

Дикий В’ячеслав – учень 8 класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ім. П.Кізюна фіналіст Національного етапу XVIII Всеукраїнського чемпіонату інформаційних технологій «Екософт - 2019»;

Зюбр Вікторія – учениця Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ім. П.Кізюна за зайняте ІІІ  місце в обласному конкурсі екскурсоводів шкільних музеїв.

Нечипорук Максим – учень Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ст.» за зайняте ІІ місце в обласному конкурсі захисті науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок;

Шемчук Діана – учениця 9 класу Чепелівської ЗОШ І-ІІІ ст. за зайняте І місце у Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості ім. Марії Фішер-Слиж «Змагаймося за нове життя!»;

Стрільчук Арсен – учень 5 класу Волицької ЗОШ І-ІІІ ст. за зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі «Юні знавці Біблії»;

Бондарець Вікторія – учениця 10 класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 за зайняте ІІ місце в обласному літературному конкурсі;

Дух Іванна – вихованка БТДЮ Красилівської міської ради за зайняте ІІ місце в обласному літературному конкурсі;

Зубатюк Юлія – учениця 11 класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 за зайняте ІІ місце в обласному літературному конкурсі;

Лобова Богдана – вихованка БТДЮ Красилівської міської ради за зайняте ІІІ місце в обласному літературному конкурсі;

Ляшок Ірина – учениця 11 класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 за зайняте ІІІ місце в обласному літературному конкурсі.

Мидзяновська Анжела, вихованка Красилівського БТДЮ – ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Літературний Всесвіт».

Ярощук Віталіна, учениця Красилівської ЗОШ №4 І-ІІІ ст. ім.П.Кізюна – ІІ   місце в обласному турі конкурсу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

 

У номінації «Музичний олімп» учням Красилівської дитячої школи мистецтв вручила нагороди начальник відділу культури Красилівської міської ради Інна Грицюк: 

Філіпчук Дар’я – учениця 2 класу – Всеукраїнський конкурс мистецтв «Єднаємо серця» – І премія, VI Всеукраїнський конкурс за підтримки Міністерства культури України «Лавина Талантів» – І премія, м. Київ, Лауреат міжнародного конкурсу за підтримки Міністерства культури, «Все починається з любові»-–ІІІ премія м. Київ.

Петельчук Поліна – учениця 1 класу – VI Всеукраїнський конкурс за підтримки Міністерства культури України «Лавина Талантів» – І премія, місто Київ.

Кушнірук Олександра – учениця 7 класу – Міжнародний конкурс «Golden Time Chicago» – ІІ премія (США), обласний конкурс військово – патріотичної пісні ОНМЦ «Поділля» - «Творю для тебе рідна Батьківщина» – ІІ місце, м. Хмельницький, Регіональний конкурс вокалістів «Перлинкове намисто» – ІІІ місце, Обласний героїко-патріотичний конкурс «Червона калина» – ІІ місце, VII Міжнародний фестиваль-конкурс за підтримки МінКульту України «Україна – це ми» – І премія, м.Київ.

Нахілко Юлія – учениця 7класу – Всеукраїнський конкурс «Подільський зорепад» – ГРАН-ПРІ м. Вінниця.

Мицюк Богдана – учениця 6 класу – Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Musik uni fest» м.Кам’янець-Подільський – І премія .

Ковтун Богдана – учениця 8 класу – ІІ премія на обласній олімпіаді з музично-теоретичних дисциплін, І премія Всеукраїнський конкурс «Musik uni fest» м.Кам’янець-Подільський, І премія обласний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах (викладач Нагребельна Н.І.).

Возна Єлизавета – учениця 5 класу – І премія Всеукраїнський фестиваль-конкурс бандурного мистецтва «Золоті струни» м.Хмельницький, Гран-Прі – відкритий конкурс мистецтва гри на народних інструментах «Весняні орнаменти» м.Київ; ІІ премія ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс бандурного мистецтва «Кобзарському роду нема переводу» м.Камянець-Подільський; ІІ премія ІІ Відкритий конкурс бандурного мистецтва «І задзвонили струни…» м.Хмельницький.

Полянчук Денис – учень 3 класу – І премія – обласний відкритий конкурс виконавців на духових та ударних інструментах м.Дунаївці, ІІІ премія ІІ Всеукраїнський конкурс молодих виконавців  на ударних інструментах.

Ромашок Вячеслав – учень 8 класу – І премія обласний відкритий конкурс виконавців на духових та ударних інструментах м.Дунаївці, обласний відкритий фестиваль-конкурс «Я – артист» м. Хмельницький – І премія – у дуеті ксилофоністів «Резонатор», Обласний фестиваль-конкурс мистецтв «Кришталева зірка» – І премія у дуеті ксилофоністів «Резонатор», Обласний фестиваль – конкурс духових оркестрів та ансамблів духової музики мистецьких шкіл – І премія у дуеті ксилофоністів «Резонатор», ІІІ премія – ІІ Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на ударних інструментах, ІІІ премія у ІІ Всеукраїнському конкурсі молодих виконавців (ансамблів) на ударних інструментах.

Данилюк Андрій – учень 8 класу – ІІ премія обласний відкритий конкурс виконавців на духових та ударних інструментах м.Дунаївці, обласний відкритий фестиваль-конкурс «Я – артист» м. Хмельницький – І премія – у дуеті ксилофоністів «Резонатор», обласний фестиваль-конкурс мистецтв «Кришталева зірка» – І премія у дуеті ксилофоністів «Резонатор», обласний фестиваль – конкурс духових оркестрів та ансамблів духової музики мистецьких шкіл – І премія, ІІІ премія у ІІ Всеукраїнському конкурсі молодих виконавців (ансамблів) на ударних інструментах у дуеті ксилофоністів «Резонатор».

Свірідова Вікторія – учениця 8 класу – Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс «Подільський зорепад» м.Вінниця –ІІ премія.

Айрапетян Луїза – учениця 4 класу – Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс «Подільський зорепад» м.Вінниця –ІІ премія.

Дарморос Ольга – учениця 3 класу – ІІ премія У Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Подільський зорепад» м.Вінниця.

Рущак Надія – учениця 3 класу – ІІ премія У Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Подільський зорепад» м.Вінниця.

Безносюк Євген – учень 6 класу – ІІ премія ІІ Всеукраїнський музичний конкурс «Musik  uni fest» м.Кам’янець-Подільський.

Костюк Людмила – учениця 7 класу – VII Міжнародний фестиваль-конкурс за підтримки Мін Культу України «Україна - це ми» – ІІІ премія, м.Київ.

Боровська Діана - учениця 5 класу – ІІІ премія обласний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах м. Хмельницький.

Пасічник Тимофій – учень 3 класу – ІІІ премія обласний відкритий конкурс виконавців на духових та ударних інструментах м.Дунаївці.

Харчук Владислав – учень 2 класу – ІІІ премія обласний відкритий конкурс виконавців на духових та ударних інструментах м.Дунаївці

Молодша вокальна група «Непосиди» (8 учнів) – Міжнародний конкурс «Всі ми діти твої, Україно», який проводився за підтримки президента України – І премія м. Одеса, Всеукраїнський конкурс мистецтв «Єднаємо серця» – ІІ премія, VII Міжнародний фестиваль-конкурс за підтримки Міністерства Культури України «Україна – це ми» – ІІІ премія, м.Київ.

Старша вокальна група «Барви» (6 учнів) – Міжнародний конкурс «Всі ми діти твої, Україно», який проводився за підтримки президента України – І премія м. Одеса; Міжнародний онлайн-конкурс «Golden Time Chicago» – І премія (США), обласний героїко-патріотичний конкурс «Червона калина» – І місце.

Зразковий хор «Гармонія» (22 учні) – Міжнародний конкурс «Всі ми діти твої, Україно» – ГРАН-ПРІ, м. Одеса.

Фортепіанний дует Журавська Дарія та Комар Руслана – учениці 6 класу – обласний відкритий фестиваль-конкурс «Я – артист» -– ІІ премія.

Ансамбль скрипалів (11  учнів) – ІІ премія Всеукраїнський конкурс «Musik uni fest» м.Кам’янець-Подільський.

Оркестр духових інструментів (14 учнів) – Обласний фестиваль-конкурс духових оркестрів та ансамблів духової музики мистецьких шкіл – ІІІ премія.

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

 

У номінації «Таланти позашкілля» начальник відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради Олена Заїка  нагородила преміями вихованців Красилівського Будинку творчості дітей та юнацтва:

вихованців гуртків «Народний танець», «Сучасний танець» переможців та призерів Всеукраїнського багатожанрового конкурсу мистецтв «Музичний Олімп», обласного фестивалю народного танцю «Вихиляс», «Спартакіади Поділля – 2018».

Вихованців гуртка «Шаховий» учасників Чемпіонату світу з шахів серед кадетів, переможців та призерів Чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат до 8 років, Чемпіонату Хмельницької обл. з шахів серед юнаків та дівчат до 10 років.

Вихованці гуртків «Бісероплетіння», «Народна творчість»переможці та призери Всеукраїнського конкурсу-виставки «Знай і люби свій край», обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності; ІІ етапу обласної заочної виставки-конкурсу «Знай і люби свій край».

Вихованці гуртків «М’яка іграшка», «Крій та шиття» – переможці та призери Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», Всеукраїнського конкурсу-виставки «Знай і люби свій край», ІІ етапу обласної заочної виставки-конкурсу «Знай і люби свій край».

Вихованці гуртка «Художня вишивка» переможці та призери Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», Всеукраїнського конкурсу-виставки «Знай і люби свій край», обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності.

Вихованці гуртків «Макраме», «Плетіння гачком»переможці та призери Обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності, обласної заочної виставки-конкурсу з початкового технічного моделювання, ІІ етапу обласної заочної виставки-конкурсу «Знай і люби свій край». 

Вихованці гуртків «Образотворче мистецтво», «Писанкарство» переможці та призери Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», Обласної заочної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», обласного свята-конкурсу писанкарства «Подільська писанка».

Вихованці гуртків «Орігамі», «Конструювання одягу»переможці та призери ІІ етапу обласної заочної виставки-конкурсу «Знай і люби свій край», обласної заочної виставки-конкурсу з початкового технічного моделювання, обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності.

Вихованці гуртків «Образотворче мистецтво», «Мистецтво нашого народу»переможці та призери Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», ІІ етапу обласної заочної виставки-конкурсу «Знай і люби свій край».

Вихованців гуртків «Бісероплетіння», «Плетіння на спицях» призери ІІ етапу обласної заочної виставки-конкурсу «Знай і люби свій край», обласного фестивалю читців-гумористів «Веселинка».

Вихованці гуртків «Народна лялька», «Народні ремесла України»переможці та призери Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності, ІІ етапу обласної заочної виставки-конкурсу «Знай і люби свій край».

Вихованку БТДЮ Осадчук Валерію за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі обласної заочної виставки-конкурсу «Знай і люби свій край».

Вихованці гуртка «Вокал» переможців обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності.

Вихованці гуртка «Театральний» переможці обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності.

Вихованці гуртка «Пішохідний туризм» за зайняте ІІ місце у Чемпіонаті зі спортивного туризму серед учнівської молоді на «Комплексній дистанції» та Кубку області з велосипедного туризму.

Вихованці гуртка «Пішохідний туризм» переможці Відкритої першості ОЦТКУМ зі спортивного орієнтування, обласної «Спартакіади Поділля», Кубку області зі спортивного орієнтування.

Вихованці гуртка «Юні фотоаматори» призери обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Батьківщина – Україна».

Вихованку гуртка «Стань творцем свого життя» за зайняте І місце в обласному конкурсі відеороликів.

Вихованців гуртків «Польська мова», «Українська мова» переможців та призерів Конкурсу дитячої творчості «Посмішка єднає Україну», обласного заочного конкурсу творчих робіт «Люблю тебе, моя свята Вкраїно!».

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

У номінації «Юні олімпійці Красилівщини» вихованцям Красилівської Дитячо-юнацької спортивної школи – переможцям та призерам Всеукраїнських, обласних турнірів та змагань премії вручила начальник відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради Олена Заїка:

Відділення волейболу (дівчата) – неодноразові призери Всеукраїнських та міжобласних змагань з волейболу серед дівчат у 2019 році (тренер – Лобов Валерій Вадимович).

Відділення волейболу (юнаки) – неодноразові призери Всеукраїнських змагань та бронзовий призер Чемпіонату Хмельниччини з волейболу серед юнаків «Дитяча Ліга» у 2018-2019 рр. (тренер – Ковтонюк Олександр Іванович).

Відділення гандболу (дівчата) – абсолютні переможці у Спартакіадах серед Дитячо-юнацьких спортивних шкіл Хмельниччини з гандболу серед дівчат,  у 2019 році посіли І місце та здобули золоті медалі; Неодноразові переможці та призери Всеукраїнських та міжобласних змагань з гандболу серед дівчат у 2019 році (тренер – Диса Віктор Вікторович).

Відділення гандболу (юнаки) – абсолютні переможці у Спартакіадах серед Дитячо-юнацьких спортивних шкіл Хмельниччини з гандболу серед юнаків,  вихованці посіли І місце та здобули золоті медалі; Неодноразові переможці та призери Всеукраїнських та Міжнародних змагань з гандболу серед юнаків у 2019 році; призери Чемпіонату України «Дитяча Ліга» 2018-2019 рр. (тренер – Процюк Сергій Миколайович).

Відділення футболу (юнаки) – призери міжобласних змагань; вихованці посіли 5 місце у Міжнародних змаганнях; переможці Чемпіонату Хмельниччини з футболу на приз «Шкіряний м’яч» у 2019 році серед юнаків 2007 року народження; команда захищала честь Хмельниччини на Чемпіонаті України на приз «Шкіряний м’яч» (тренер – Олексюк Сергій Миколайович).

Відділення тенісу настільного (юнаки та дівчата) – абсолютні переможці у Спартакіадах серед Дитячо-юнацьких спортивних шкіл Хмельниччини як серед юнаків так і серед дівчат – посіли І місце та здобули золоті медалі у 2018-2019 рр.; неодноразові переможці та призери у першостях Хмельницької області у всіх вікових категоріях – посіли І місце та здобули золоті медалі; переможці та призери Всеукраїнських та Міжнародних змагань з тенісу настільного серед юнаків та дівчат – посіли ІІ та ІІІ місця у 2019 році (тренери – Архіпов Іван Сергійович, Романюк Олена Сергіївна, Штукований Роман Вікторович).

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято вшанування обдарованої молоді  «Ми – майбутнє твоє, Україно!»

Свято «Ми – майбутнє твоє, Україно!» зібрало в дружному, гостинному колі юних переможців Красилівської міської об’єднаної територіальної громади – цілеспрямованих, наполегливих і талановитих юнаків та дівчат, які вибороли перемогу завдяки своїй старанності та спільній плідній роботі з учителями-наставниками задля утвердження вітчизняної науки серед кращих світових зразків, реалізації потенціалу України в єдиній європейській родині.