Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Не всі жителі міста бажають жити у чистому та красивому місті

Не всі жителі міста бажають жити у чистому та красивому місті

Новини (13.04.2012)

     Уже близько місяця комунальні служби міста, установи, організації та підприємства, а також соціально свідомі жителі міста прибирають не лише власні ділянки та території, але й міські вулиці. Неодноразово підприємства ініціювали проведення суботників. Так, наприклад, в останній день березня колектив Красилівської міської ради спільно із колективом ПАТ КБ “ПриватБанк” прибрали "Співоче поле" та крайню лісову межу урочища "Левада", на початку квітня апарат виконавчого комітету Красилівської міської ради прибрав дорогу, тротуар та частину узбіччя по вул. Ярослава Мудрого (зі сторони водоймища «Левада»), колектив Красилівської районної ради та РДА прибирали у міському парку відпочинку.

     Проте, зважаючи на останні події, не всі жителі міста бажають жити у чистому та красивому місті.

     Дехто просто ігнорує рішення виконавчого комітету ,,Про благоустрій та санітарну очистку міста'', яким визначено місячник весняного прибирання, та загальноприйняте передвеликоднє весняне прибирання, що за багатовікову історію вже стало традицією, що передається від батьків, дідусів та бабусь.

     Та найбільш зневажливим є вчинок жителя міста, що вивіз купу сміття та викинув її на узбіччі дороги біля дамби Калюківа ставка (фото нижче). І це при тому, що по місту встановлено понад 30 сміттєвих баків. Крім того, територію біля водоймища минулого тижня прибрали працівники Красилівської ЖЕК, котрі не лише визбирали усе сміття біля дамби, але й «виловили» усі пляшки та сміття із водоймища. Мешканці будинків, поблизу яких скинули сміття, шоковані таким вчинком, і розповідають, що напередодні ввечері купи сміття там не було, що його привезли десь уночі з 12-го на 13-те квітня.