Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Відзначення 26-ої річниці Чорнобильської катастрофи

Відзначення 26-ої річниці Чорнобильської катастрофи

Новини (26.04.2012)

     26 квітня 2012 року в місті було проведено заходи з нагоди 26-ої річниці техногенної катастрофи на Чорнобильській АЕС.

     Так, о 11:00 в Адмінбудинку відбулася зустріч керівників міста і району із жителі красилівщини, які приймали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС або постраждали в наслідок неї, на якій обговорювалися питання, що найбільше турбують героїв-ліквідаторів та постраждалих.

     Після закінчення відкритої зустрічі усі її учасники направилися до пам'ятника ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, де з промовою виступили міський голова Н. Островська, голова райдержадміністрації П. Арсенюк, заступник голови Всеукраїнської громадської організації ,,Союз Чорнобиль Україна’’ Д. Пилипчик.

     Також міський голова вручила цінні подарунки та нагородила грамотами виконавчого комітету Красилівської міської ради Хмельницької області за активну участь у діяльності районної організації Всеукраїнської громадської організації ,,Союз Чорнобиль Україна’’ та з нагоди відзначення 26-ї річниці Чорнобильської катастрофи:

-  учасника ліквідації аварії на ЧАЕС ІІ категорії Когута Федора Матвійовича;

-  учасника ліквідації аварії на ЧАЕС ІІІ категорії Федорину Анатолія Олександровича.