Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Новини » Урочисті заходи з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Урочисті заходи з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Новини (17.05.2012)

     17 травня 2012 року у районному будинку культури були проведені урочисті заходи з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

     У ході урочистої частини працівників культури та майстрів народного мистецтва привітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів О.Білоус, заступник голови райдержадміністрації Н.Ковальчук, керуючий справами виконавчого апарату С.Ткачук, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації І.Грицюк, головний лікар Красилівського району М.Качан та інші гості свята.

     Відповідно до розпорядження міського голови Н.Островської, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів О.Білоус вручив Подяку виконавчого комітету Красилівської міської ради та цінний подарунок директору Красилівського міського будинку культури Постемській Тетяні Вікторівні за сумлінну працю та активну культурно-просвітницьку діяльність та з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

 

 

 

 

#1 написав: надія (23 травня 2012 17:14)

hШановна мер! Скажіть будь ласка, за які такі заслуги була вручена Подяка виконавчого комітету Красилівської міської ради та цінний подарунок директору Красилівського міського будинку культури Постемській Тетяні Вікторівні. Адже її сумлінної праці та активної участі у культурно-просвітницькій діяльності жителі міста не бачать. Які заходи під іі керівництвом відбулися у місті, і де вони проходили? Чому ми жителі міста цього не бачимо і нечуємо? А та брехлива стаття на сторінці Красилівського вісника від 18.05.2012 року №38-39 та фотографія 2011 року учнів ЗОШ №2, які сфотографовані у актовому залі школи, показує що директору МБК і не потрібно працювати, її і так хвалять за бездіяльність. Некрасиво, що сьогодні на сторінках газети весь район читає брехню про захід якого не було, а ви її і в цьому підтримуєте. То як після цього вам можна вірити і довіряти? Прошу пояснень.
[цитувати]

#2 написав: надія (28 травня 2012 13:14)

А де відповідь на мої запитання? Чи Вам байдуже до тих людей котрі хоча б трішки переймаються життям міста???
Заздалегідь дякую за вашу відповідь.
[цитувати]

#3 написав: admin (28 травня 2012 14:36)

Дуже вдячна за ваші щирі слова, які будуть взяті до уваги.
А людям, "котрі хоча б трішки переймаються життям міста", раджу доводити це не словами, а добрими справами.
Тоді буде Вам шана і подяка.

Міський голова
Н.Островська
[цитувати]

#4 написав: Ольга (5 червня 2012 17:29)

Кожна людина в нашому місті працює на фірмах, підприємствах, організаціях і займає певну посаду, виконує певні обовязки. Ви, мер міста, перед тим як Вас ми обрали, засипали нас величезною купою обіцянок про те, що місто стане набагато кращим і затишнішим, все мало би, з Ваших слів, робитися на благо Красилівчан. Тому якщо Ви стали на цю посаду, то виконуйте свої обовязки, щоб жителі міста могли бути задоволеними проживанням у Красилові, насолоджуватися чистими, відремонтованими дорогами, гарними КВІТНИКАМИ (хоча б в центрі міста). Варто було би вже збільшити кількість місць, дитячих майданчиків, де діти мали би змогу гратися - у нас прекрасний парк у центрі міста, проте коли ж там з"являться нові каруселі для дітей???!!!??? Задумайтеся над цими питаннями!!! І ми чекаємо їх вирішення!!! Дякуємо!!!
[цитувати]