Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Обстеження роботи магазинів у нічний час

Обстеження роботи магазинів у нічний час

Новини (20.08.2014)

    У зв’язку з одержанням колективного звернення громадян, в якому йдеться про скасування рішення виконавчого комітету Красилівської міської ради від 31 березня 2009 року № 1153 «Про розпорядок роботи торгових об’єктів на території міста у нічний час», 15-16 серпня 2014 року міський голова Ніла Островська та апарат виконавчого комітету Красилівської міської ради провели обстеження роботи магазинів у нічний час, а саме магазинів «Фараон», «Гетьман», «Конвалія» та інших. Зі всіх магазинів, що працюють в нічний час, найбільш проблемним виявився магазин «Фараон».

    Власник та продавці цього магазину відмовляються виконувати рішення виконавчого комітету міської ради, навіть незважаючи на те, що постановою Вищого адміністративного суду України згадане рішення виконавчого комітету Красилівської міської ради визнано таким, що відповідає чинному законодавству.

    У своєму колективному зверненні заявники зазначали, що встановлений граничний режим роботи торгових об’єктів на території міста Красилів з 06 до 23 години порушує їх конституційне право на достатній рівень харчування та право забезпечувати себе необхідними, не забороненими продуктами харчування, в будь-яку пору доби. Наприклад, жителі міста не мають де купити хліба та молока після 23 години. Проте, як було виявлено в ході обстеження, більшість покупців мали намір купити не хліб та молоко, а тютюнові та алкогольні вироби.