Красилівська міська рада » Новини » Відзначили волонтерів

Відзначили волонтерів

Новини (05.12.2016)

    Починаючи з 1985 року світова спільнота щорічно 5 грудня відзначає День волонтерів. В Україні волонтерство з’явилося на початку 90-х років минулого століття, а найбільшого поширення набуло з початком проведення антитерористичної операції на сході України.

    З нагоди Міжнародного дня волонтерів, 5 грудня 2016 року в малому залі адмінбудинку відбулась зустріч з волонтерами та учасниками АТО Красилівщини.

    Голова Красилівської райдержадміністрації Ніла Островська, голова Красилівської районної ради Василь Пасічник та міський голова Анатолій Жовтан подякували волонтерам за добровільну і благородну працю, матеріальну й моральну підтримку військовослужбовців в зоні АТО та осіб, переміщених з окупованих територій, вручили грамоти і подарунки.

    Міський голова Анатолій Жовтан побажав волонтерам здоров’я, сил, наснаги, сімейного благополуччя та миру, а також, щоб добро, яке вони роблять, поверталось до них сторицею.

    З нагоди відзначення Міжнародного дня волонтерів, за проявлену волонтерську ініціативу, почуття патріотизму і відданості, активну громадську діяльність та забезпечення української армії матеріально-технічними засобами для якісного виконання бойових завдань у зоні АТО, міський голова вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Красилівської міської ради, подарунки та квіти:

    - Хворостовському Юрію Францовичу;

    - Березюку Сергію Степановичу;

    - Бондарцю Анатолію Юрійовичу;

    - Бондарцю Ігорю Юрійовичу;

    - Тишкуну Сергію Михайловичу.

    В свою чергу, волонтери подякували за нагороди і відмітили, що вручені їм нагороди уособлюють заслугу всіх, хто протягом останніх років долучається до доброчинності та підтримки української армії. Крім того, вони розповіли про свої поїздки в зону АТО, озвучили проблеми, з якими стикаються в своїй діяльності, та наголосили на необхідності волонтерства для перемоги України та збереження її державності.

    З нагоди свята, викладачі Красилівської дитячої музичної школи підготували присутнім музичне вітання.

 

Відзначили волонтерів

Відзначили волонтерів

Відзначили волонтерів

Відзначили волонтерів

Відзначили волонтерів

Відзначили волонтерів


Ім'я:*
E-Mail:*
Введіть два слова, показаних на картинці: *

Міський голова

Зробимо наше місто затишнішим, комфортнішим та безпечнішим
Міський голова Жовтан А.І.

Написати лист міському голові
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога