Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Відзначили волонтерів

Відзначили волонтерів

Новини (05.12.2016)

    Починаючи з 1985 року світова спільнота щорічно 5 грудня відзначає День волонтерів. В Україні волонтерство з’явилося на початку 90-х років минулого століття, а найбільшого поширення набуло з початком проведення антитерористичної операції на сході України.

    З нагоди Міжнародного дня волонтерів, 5 грудня 2016 року в малому залі адмінбудинку відбулась зустріч з волонтерами та учасниками АТО Красилівщини.

    Голова Красилівської райдержадміністрації Ніла Островська, голова Красилівської районної ради Василь Пасічник та міський голова Анатолій Жовтан подякували волонтерам за добровільну і благородну працю, матеріальну й моральну підтримку військовослужбовців в зоні АТО та осіб, переміщених з окупованих територій, вручили грамоти і подарунки.

    Міський голова Анатолій Жовтан побажав волонтерам здоров’я, сил, наснаги, сімейного благополуччя та миру, а також, щоб добро, яке вони роблять, поверталось до них сторицею.

    З нагоди відзначення Міжнародного дня волонтерів, за проявлену волонтерську ініціативу, почуття патріотизму і відданості, активну громадську діяльність та забезпечення української армії матеріально-технічними засобами для якісного виконання бойових завдань у зоні АТО, міський голова вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Красилівської міської ради, подарунки та квіти:

    - Хворостовському Юрію Францовичу;

    - Березюку Сергію Степановичу;

    - Бондарцю Анатолію Юрійовичу;

    - Бондарцю Ігорю Юрійовичу;

    - Тишкуну Сергію Михайловичу.

    В свою чергу, волонтери подякували за нагороди і відмітили, що вручені їм нагороди уособлюють заслугу всіх, хто протягом останніх років долучається до доброчинності та підтримки української армії. Крім того, вони розповіли про свої поїздки в зону АТО, озвучили проблеми, з якими стикаються в своїй діяльності, та наголосили на необхідності волонтерства для перемоги України та збереження її державності.

    З нагоди свята, викладачі Красилівської дитячої музичної школи підготували присутнім музичне вітання.

 

Відзначили волонтерів

Відзначили волонтерів

Відзначили волонтерів

Відзначили волонтерів

Відзначили волонтерів

Відзначили волонтерів


Привітання міського голови із Великоднем