Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » В Красилові привітали енергетиків

В Красилові привітали енергетиків

Новини (23.12.2016)

     Сьогодні в Красилівському районному будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди Дня енергетика, який щорічно відзначається в Україні 22 грудня.

     З професійним святом присутніх привітав Красилівський міський голова Анатолій Жовтан, який зазначив, що щоденна робота енергетиків дозволяє нам жити в комфортних умовах і радіти благам цивілізації. Міський голова висловив шану та подяку працівникам і ветеранам Красилівського РЕМ за самовіддану, нелегку, але вкрай необхідну працю, а також побажав міцного здоров’я, щастя, добробуту, успіхів, благополуччя та Божого благословення!

     З нагоди відзначення Дня енергетика, за наполегливу щоденну роботу, спрямовану на забезпечення повсякденних потреб м. Красилів, Анатолій Жовтан вручив Подяку виконавчого комітету Красилівської міської ради та фотоапарат трудовому колективу Красилівського району електричних мереж ПАТ „Хмельницькобленерго”.

     За сумлінну працю, професіоналізм, добросовісне відношення до виконання посадових обов’язків та з нагоди професійного свята, міський голова вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Красилівської міської ради, подарунки та квіти:

     - Дмитрієву Петру Юрійовичу, електромонтеру оперативно-виїзної бригади Красилівського району електричних мереж ПАТ „Хмельницькобленерго”;

     - Половюку Валерію Володимировичу, інженеру з охорони праці Красилівського району електричних мереж ПАТ „Хмельницькобленерго”;

     - Якимовській Аллі Григорівні, в.о. керівника розрахункової групи підрозділу маркетингу і збуту Красилівського району електричних мереж ПАТ „Хмельницькобленерго”.

     З вітаннями та словами щирих побажань з нагоди професійного свята до присутніх звернулись заступник голови Красилівської райдержадміністрації Ірина Морозович і голова Красилівської районної ради Василь Пасічник, які зауважили, що кожного дня, кожної години енергетики створюють світло і затишок у наших оселях, а також вручили грамоти та подарунки кращим працівникам Красилівського РЕМ.

    Привітав трудовий колектив і директор Красилівського РЕМ Ігор Франчук, який наголосив, що енергетична галузь – одна з найбільш важливих галузей у сучасному світі, оскільки від неї залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку і соціальної сфери. На завершення виступу він вручив співробітникам грамоти. 

    Для присутніх була представлена концертна програма, участь в якій взяли творчі колективи та окремі виконавці міста й району. 

 

 

В Красилові привітали енергетиків

 

В Красилові привітали енергетиків

 

В Красилові привітали енергетиків

 

В Красилові привітали енергетиків

 

В Красилові привітали енергетиків

 

В Красилові привітали енергетиків

 

В Красилові привітали енергетиків

 

В Красилові привітали енергетиківІнтерв'ю з міським головою