Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Проведено засідання постійних депутатських комісій

Проведено засідання постійних депутатських комісій

Новини (26.01.2017)

24 січня 2017 року проведено засідання постійних депутатських комісій Красилівської міської ради, на якому розглядалися питання, що пропонуються на розгляд позачергової 19-ї сесії міської ради, запланованої на 25.01.2017 року.

В роботі комісій взяли участь: Красилівської міський голова Жовтан А.І., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слободянюк М.О., заступник міського голови – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради Новохацький В.В., керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради

Романюк Т.М., начальник земельного відділу міської ради Кирилюк В.В., спеціалісти апарату виконавчого комітету міської ради та приватні підприємці м.Красилів (46 осіб).

          В першу чергу були розглянуті питання, з яких до міської ради зверталися приватні підприємці, а саме:

- щодо зменшення ставки єдиного податку для платників другої групи, яка на 01.01.2017 року становить 20 % розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового року. Підприємці висловили побажання встановити ставку в розмірі 10 % або 12,5 %. Обговоривши разом із підприємцями дане питання, врахувавши важливість наповнення бюджету міста для подальшого фінансування дошкільних установ, робіт із благоустрою, освітлення вулиць, ремонту доріг та інших потреб громади, депутати вирішили винести на розгляд сесії міської ради всі пропозиції, що надійшли при обговоренні цього питання.

- щодо зменшення ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за торговельні будівлі, будівлі промислові та склади, що перебувають у власності фізичних осіб. Ставка даного податку на 01.01.2017 року становить 0,5 % розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового року, за 1 м кв. площі нерухомого майна (16,0 грн.). Підприємці запропонували депутатам встановити ставку в розмірі 0,01 %, що в грошовому виражені становитиме 0,32 грн. за 1 м кв. площі оподатковуваного майна. Обговоривши разом дане питання, депутати вирішили винести на розгляд сесії міської ради всі пропозиції, що надійшли при обговоренні цього питання.

Були розглянуті звернення установ, які фінансуються з державного та районного бюджету (Головне  територіальне управління юстиції у Хмельницькій області, Старокостянтинівська місцева прокуратура, Красилівський РВ УМВС України в Хмельницькій області, Красилівська районної ради) щодо їх звільнення від сплати земельного податку в 2017 році. Депутати вирішили рекомендувати сесії міської ради задовольнити зазначені звернення.

Також розглянуті звернення КП ,,Красилівська районна друкарня’’ та ДП,,Красилівський агрегатний завод’’ щодо звільнення від сплати земельного податку в 2017 році. Депутати вирішили рекомендувати сесії міської ради відмовити у задоволені зазначених звернень.

          З метою приведення у відповідність до чинного законодавства, постійні комісії міської ради розглянули проект рішення про зміни до рішення міської ради від 21.06.2016 року № 1 ,,Про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік’’.

Врахувавши звернення Управління соціального захисту населення Красилівської РДА щодо зменшення розміру батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста для дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, депутати запропонували підтримали проект рішення щодо зменшення розміру батьківської плати за харчування дітей в ДНЗ міста для дітей зазначеної категорії до 50 %.

          Депутати вирішили винести на розгляд ради  питання  про зміни до рішення міської ради від 23.12.2016 року № 8 ,,Про бюджет міста на 2017 рік’’ щодо додатковий бюджетних призначень міського бюджету на поточний рік в сумі 1962,243 тис.грн., а саме:

- фінансування захищених статей видатків дошкільних навчальних закладів міста  – 1800,00 тис.грн.;

- введення 0,25 ставки логопеда в дошкільних навчальних закладах міста № 6 та № 10 на період 2016-2017 навчального року – 5,00 тис.грн.;

- капітальний ремонт приміщень в дитячому інфекційному відділенні Красилівської ЦРЛ - 100,00 тис.грн.;

- відшкодування Красилівській ЖЕК коштів, витрачених на утримання міського сервісного центру – 46,243 тис.грн.;

- часткова оплата друку книжки Василя Василика ,,200 іронічних поглядів на росіян - ,,братів’’ наших заклятих’’ – 3,00 тис.грн.;

- часткова оплата друку збірки  наукових робіт учнівської молоді з краєзнавства Красилівського району - 5,00 тис.грн.;

- матеріальна допомога жителям міста – 3,00 тис.грн.

Постійні комісії вирішили рекомендувати міській раді затвердили нову цільову Програму забезпечення пожежної безпеки на території міста Красилова, об’єктів усіх форм власності та розвитку інфраструктури пожежної охорони на 2017 - 2020 роки.

Також були розглянуті проекти рішень з питань, що стосуються комунального майна територіальної громади, із земельних питань та надання матеріальних допомог для жителів міста.

 

Проведено засідання постійних депутатських комісій

Проведено засідання постійних депутатських комісій

Проведено засідання постійних депутатських комісій


Інтерв'ю з міським головою