Красилівська міська рада » Новини » Обговорили питання фінансової підтримки ФК „Случ-Красилів”

Обговорили питання фінансової підтримки ФК „Случ-Красилів”

Новини (14.03.2017)

             14 березня 2017 року в малому залі адмінбудинку на пл. Незалежності, 2 в м. Красилів відбулось зібрання, в ході якого обговорено організаційні та фінансові питання функціонування футбольного клубу „Случ-Красилів”.

             В зібранні взяли участь Красилівський міський голова Анатолій Жовтан, голова Красилівської райдержадміністрації Ніла Островська, голова Красилівської районної ради Василь Пасічник, президент ФК „Случ-Красилів” Володимир Федченко, директор ФК „Случ-Красилів” Петро Пенчак, тренер ФК „Случ-Красилів” Андрій Будник, представники ТОВ „МАНН+ХУММЕЛЬ ФІЛЬТРЕЙШН ТЕКНОЛОДЖІ УКРАЇНА”, ДП „Красилівський агрегатний завод”, ТОВ „Красилівський елеватор АІК”, ДП ПАТ „Оболонь” „Красилівське”, ТОВ „Завод „АТОНМАШ”, Красилівської філії ЛВУМГ „Київтрансгаз”, Красилівської районної спілки споживчих товариств, ТОВ „Штефанік-Арсенюк”, фізичні особи-підприємці, ветерани футболу та вболівальники. 

             Президент ФК „Случ-Красилів” Володимир Федченко ознайомив присутніх з видатками на утримання футбольної команди у 2016 році та фінансовими потребами на 2017 рік.

             Міський голова відмітив, що розвиток в м. Красилів футболу та функціонування міської футбольної команди сприяє залученню до спорту молоді, є запорукою змістовного дозвілля та популяризації здорового способу життя. Анатолій Жовтан повідомив, що при формуванні бюджету міста на 2017 рік передбачено кошти на покращення матеріально-технічної бази футбольного клубу в сумі 50,00 тис. грн.

             Присутні на зібрані домовились про чергову зустріч 23.03.2017 року о 9 год. 30 хв. в малому залі адмінбудинку на пл. Незалежності, 2  в м. Красилів для подальшого питання фінансової підтримки ФК „Случ-Красилів”.

             Учасники зібрання запрошують усіх небайдужих до розвитку футболу в м. Красилів взяти участь у зібранні, яке відбудеться 23.03.2017 року о 9 год. 30 хв. (адмінбудинок), та матеріально підтримати ФК „Случ-Красилів” в межах своїх фінансових можливостей.

 


Обговорили питання фінансової підтримки ФК „Случ-Красилів”

Обговорили питання фінансової підтримки ФК „Случ-Красилів”

Обговорили питання фінансової підтримки ФК „Случ-Красилів”

Обговорили питання фінансової підтримки ФК „Случ-Красилів”

Ім'я:*
E-Mail:*
Введіть два слова, показаних на картинці: *

Міський голова

Зробимо наше місто затишнішим, комфортнішим та безпечнішим
Міський голова Жовтан А.І.

Написати лист міському голові
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога