Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Обговорили питання фінансової підтримки ФК „Случ-Красилів”

Обговорили питання фінансової підтримки ФК „Случ-Красилів”

Новини (14.03.2017)

             14 березня 2017 року в малому залі адмінбудинку на пл. Незалежності, 2 в м. Красилів відбулось зібрання, в ході якого обговорено організаційні та фінансові питання функціонування футбольного клубу „Случ-Красилів”.

             В зібранні взяли участь Красилівський міський голова Анатолій Жовтан, голова Красилівської райдержадміністрації Ніла Островська, голова Красилівської районної ради Василь Пасічник, президент ФК „Случ-Красилів” Володимир Федченко, директор ФК „Случ-Красилів” Петро Пенчак, тренер ФК „Случ-Красилів” Андрій Будник, представники ТОВ „МАНН+ХУММЕЛЬ ФІЛЬТРЕЙШН ТЕКНОЛОДЖІ УКРАЇНА”, ДП „Красилівський агрегатний завод”, ТОВ „Красилівський елеватор АІК”, ДП ПАТ „Оболонь” „Красилівське”, ТОВ „Завод „АТОНМАШ”, Красилівської філії ЛВУМГ „Київтрансгаз”, Красилівської районної спілки споживчих товариств, ТОВ „Штефанік-Арсенюк”, фізичні особи-підприємці, ветерани футболу та вболівальники. 

             Президент ФК „Случ-Красилів” Володимир Федченко ознайомив присутніх з видатками на утримання футбольної команди у 2016 році та фінансовими потребами на 2017 рік.

             Міський голова відмітив, що розвиток в м. Красилів футболу та функціонування міської футбольної команди сприяє залученню до спорту молоді, є запорукою змістовного дозвілля та популяризації здорового способу життя. Анатолій Жовтан повідомив, що при формуванні бюджету міста на 2017 рік передбачено кошти на покращення матеріально-технічної бази футбольного клубу в сумі 50,00 тис. грн.

             Присутні на зібрані домовились про чергову зустріч 23.03.2017 року о 9 год. 30 хв. в малому залі адмінбудинку на пл. Незалежності, 2  в м. Красилів для подальшого питання фінансової підтримки ФК „Случ-Красилів”.

             Учасники зібрання запрошують усіх небайдужих до розвитку футболу в м. Красилів взяти участь у зібранні, яке відбудеться 23.03.2017 року о 9 год. 30 хв. (адмінбудинок), та матеріально підтримати ФК „Случ-Красилів” в межах своїх фінансових можливостей.

 


Обговорили питання фінансової підтримки ФК „Случ-Красилів”

Обговорили питання фінансової підтримки ФК „Случ-Красилів”

Обговорили питання фінансової підтримки ФК „Случ-Красилів”

Обговорили питання фінансової підтримки ФК „Случ-Красилів”

Привітання міського голови із Великоднем
5 хвилин з міським головою (06.03.2018)
5 хвилин з міським головою