Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Турбота про природу – це турбота про самих себе!

Турбота про природу – це турбота про самих себе!

Новини (16.03.2017)

            Всі ми хочемо жити в місті, де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті храми й пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони. Але як не прикро про це говорити, через байдужість, багато з наших вулиць й прилеглих до них територій, після зими скоріше нагадують сміттєзвалища, ніж зони життя і відпочинку. Саме тому, після зимового періоду особливо актуально привести до ладу наше рідне місто, щоб за давньою українською традицією із чистою душею в прибраних, затишних домівках святкувати Великдень. Тож підтримуючи Всеукраїнську традицію, рішенням виконавчого комітету Красилівської  міської ради  від 16.03.2017 року  №  592  ,,Про благоустрій та санітарну очистку міста’’  визначено місячник загальноміського весняного прибирання з 16 березня 2017 року по 14 квітня  2017 р., кожну п’ятницю  визначено єдиним санітарним днем в місті.

Турбота про природу – це турбота про самих себе!

            В рамках місячника благоустрою тривають активні роботи  з весняного прибирання, які проводяться спільними зусиллями працівників Красилівської житлово-експлуатаційної контори та громадян котрі перебувають на обліку в Красилівському районному центрі зайнятості, як безробітні. Саме завдяки щоденній клопіткій праці вказаних працівників проводиться санітарна очистка придорожніх смуг вулиць Булаєнка, Ціолковського, М. Грушевського,  С. Хотовицького, Центральна, Франка, Михайлівської, Я. Мудрого, Правдинської, Островської, приводиться в належний санітарний стан території меморіальних комплексів, кладовища, місця масового відпочинку громадян, міський парк та прилеглі до них території, впорядковуються автобусні зупинки, ліквідовуються стихійні звалища, проводиться озеленення підвідомчих територій, приводиться в належний стан території багатоквартирних будинків. Це нелегка справа. І вже зараз видно, що міським комунальним службам буде дуже важко.

Турбота про природу – це турбота про самих себе!

            Тож, виконавчий     комітет Красилівської міської ради звертається  до усіх жителів міста та суб’єктів господарювання з проханням зробити добру справу, і  всім разом, взяти участь у весняному прибиранні та навести лад на прилеглій території, оскільки для участі у весняному прибиранні не потрібно чекати спеціального запрошення, адже кожен житель міста може долучитися до справи і прибрати сміття перед будинком, висадити квіти на прибудинковій території або, принаймні, прибрати з вулиці будівельні матеріали, що роками лежать перед будинками.

Турбота про природу – це турбота про самих себе!

            Місячник весняного прибирання є слушною нагодою виявити здатність до об'єднання навколо ідеї екологічного та духовного розвитку держави, підтвердження свідомого ставлення до збереження довкілля. Давайте спільними зусиллями зробимо нашу країну, наш дім чистим, безпечним і комфортним. Пам’ятайте, що турбота про природу – це турбота про самих себе!

Турбота про природу – це турбота про самих себе!

Заступник міського голови

з питань діяльності

виконавчих органів ради             Марина Слободянюк

 

Турбота про природу – це турбота про самих себе!

Привітання міського голови із Великоднем
5 хвилин з міським головою (06.03.2018)
5 хвилин з міським головою