Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Дбають про благоустрій і добробут у місті

Дбають про благоустрій і добробут у місті

Новини (16.03.2017)

Щорічно, кожної третьої неділі березня в Україні святкують День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення − професійне свято комунальних служб.

Цей святковий день присвячений усім працівникам житлово-комунальних господарств, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності  нашого міста, надання послуг теплопостачання, водопостачання. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя красилівчан було комфортним, зручним та безпечним.

Саме цей день є гарною нагодою розповісти про Красилівське підприємство теплових мереж, Красилівську житлово-експлуатаційну контору та Красилівське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства, на які покладено завдання стабільного функціонування та забезпечення безперебійної життєдіяльності нашого міста.

Дбають про благоустрій і добробут у місті

Красилівське підприємство теплових мереж надає послуги споживачам міста по теплопостачанню. На балансі знаходяться 9 котелень, з них 8 – децентралізованого теплопостачання та 1 котельня помірно-децентралізованого теплопостачання, загальною потужністю 17 Гкал/год. Приєднане теплове навантаження на котельнях становить 3,0 Гкал/год. Коефіцієнт корисної дії котлів -90 % на природному газі, 80% на твердому паливі. Протяжність діючих теплових мереж 2,425 км в двотрубному вимірі, із них 1,2 км в ветхому стані. 80% теплових мереж знаходяться в експлуатації більше 20 років. Щорічно протягом календарного року відновлюється в середньому 0,5 км теплових мереж, що становить всього 20%. Котельні підприємства працюють на  двох видах палива: газоподібному – це природний газ та твердому – пілети. Чотири котельні працюють на твердому паливі, шість котелень малої потужності - на газоподібному  паливі. Централізована система опалення в місті включає 10 котелень різної теплової потужності, які опалюють 5 житлових будинків та 17 будівель  бюджетної та комерційної сфери. Підприємство з кожним роком зменшує  виробництво теплової  енергії в зв'язку з переходом споживачів (населення) на індивідуальне опалення. Так, в 2010 році  вироблено 28000 Гкал., в 2016 році – 7000 Гкал. Кожного року протягом літнього періоду підприємство здійснює ремонт і модернізацію основного і допоміжного обладнання.

Дбають про благоустрій і добробут у місті

            Візитною карткою міста є його благоустрій. Оскільки враження кожного про населений пункт складається з того, який в ньому благоустрій, чистота, які дороги, тротуари, зупинки, зелені насадження, зовнішнє освітлення. Ці роботи виконуються Красилівською ЖЕК. Так, дане підприємство забезпечує своєчасне і повне видалення та утилізацію побутових відходів, виконує роботи по утриманню в належному стані вулично-дорожньої мережі, санітарній очистці доріг та тротуарів центральних вулиць міста, утриманню автобусних зупинок, міського кладовища, міського сміттєзвалища, міського парку культури та відпочинку, мережі зливової каналізації, криниць загального користування та озелененню міста. Крім благоустрою міста, підприємство здійснює надання різноманітних послуг, в тому числі: перевезення громадян на міських автобусних маршрутах загального користування, ритуальні послуги, освітлення вулиць, утримання міських колодязів, видалення аварійних дерев в місті, вилов блукаючих тварин.

Дбають про благоустрій і добробут у місті

Однією з важливих ділянок житлово-комунальної сфери є утримання житлового фонду міської комунальної власності, яке також здійснюється Красилівською житлово-експлуатаційною конторою. На балансі Красилівської ЖЕК перебуває 93 будинки, у тому числі 10 гуртожитків, загальною площею 122,8 тис. м кв.

Дбають про благоустрій і добробут у місті

Забезпечення міста питною водою та  послугами водовідведення здійснює  Красилівське підприємство  водопровідно-каналізаційного господарства,  на балансі якого знаходиться  76,1 км  водопровідної мережі та 81,0 км  каналізаційної мережі, 11 артезіанських свердловин, 2 очисні споруди, водонасосна станція другого підйому, 5 водонапірних веж. Послугами підприємства користується 6400 абонентів. Послугами водопостачання користується 14 900 жителів. Забезпечення питною водою споживачів міста проводиться водозабором потужністю 3,3 тис. м3 на добу. Середньодобове водоспоживання для населення на 1 людину в  м. Красилові становить 123 літри. Незважаючи на незадовільний технічний стан та зношеність значної частини основних фондів систем питного водопостачання та водовідведення, підприємство забезпечує їх утримання в належному технічному стані та експлуатації шляхом проведення робіт по: заміні зовнішніх водопровідних мереж, насосних агрегатів з електродвигунами на артезіанських свердловинах міста, поточному ремонту водонапірних веж, очисних споруд  №1 та  №2, капітальному ремонту каналізаційних колодязів та люків на очисних спорудах, очищенню біологічних ставків та мулових майданчиків на очисних спорудах, поточному ремонту електрообладнання на артезіанських свердловинах міста, каналізаційних насосних станціях та очисних спорудах.  

 

Привітання міського голови із Великоднем
5 хвилин з міським головою (06.03.2018)
5 хвилин з міським головою