Мобільний телефон міської ради - 0970982508 22.03.2018 року о 14:00 відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Обговорили проблему із сплати єдиного податку платниками другої групи

Обговорили проблему із сплати єдиного податку платниками другої групи

Новини (14.04.2017)

             У зв’язку із численними зверненнями до міської ради фізичних осіб-підприємців міста, які є платниками єдиного податку другої групи, щодо розбіжностей в обчислені розміру єдиного податку та повнотою його сплати, 13 квітня 2017 року в приміщенні Красилівської міської ради за ініціативи міського голови Анатолія Жовтана відбулась зустріч усіх осіб, зацікавлених у вирішенні зазначеної проблеми.

             В зібранні взяли участь заступники міського голови Марина Слободянюк і Володимир Новохацький, представник Красилівської ОДПІ Головного управління ДФС у Хмельницькій області Надія Момот, голова Красилівської райдержадміністрації Ніла Островська та підприємці міста.  

             Під час зустрічі міський голова наголосив, що у зв’язку із встановленням з 01.01.2017 року мінімальної заробітної плати в розмірі 3200 грн., 25.01.2017 року депутатами Красилівської міської ради з метою підтримки малого бізнесу в місті, було прийнято рішення про зменшення ставки єдиного податку для платників другої групи з 20 % до 15 % розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового року.

             В свою чергу, присутні на зустрічі підприємці висловили обурення тим, що згідно відомостей Красилівської ОДПІ, вони мають заборгованість по сплаті єдиного податку, оскільки сплачують його в розмірі 15 % мінімальної заробітної плати, а програма обліку податкових надходжень передбачає розрахунок зазначеного податку в розмірі 20 %. У зв’язку з цим, їм нараховуються штрафні санкції за неповноту сплати сум єдиного податку.        

             Надія Момот, начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Красилівської ОДПІ, проінформувала присутніх, що податкова справляє єдиний податок з фізичних осіб-підприємців другої групи у розмірі, встановленому рішенням Красилівської міської ради від 25.01.2017 року № 1, тобто 15% мінімальної заробітної плати. Однак, у зв’язку з тим, що програмне забезпечення, з яким працюють органи податкової служби, передбачає розмір ставки єдиного податку для платників другої групи 20 %, тому при сплаті єдиного податку в розмірі 15% у підприємців виникає заборгованість. Вона відмітила, що це виключно технічна проблема і вона існує не лише в Красилові, а й в усій Хмельницькій області. Тому, на сьогоднішній день, вирішується питання з розробником програми обліку податкових надходжень щодо створення технічних можливостей для внесення змін до неї. Це дасть змогу в подальшому привести нарахування єдиного податку у відповідність до прийнятих місцевими радами рішень.

             Міський голова Анатолій Жовтан і голова Красилівської райдержадміністрації Ніла Островська звернулись до підприємців із проханням з розумінням віднестись до ситуації, що виникла, і повідомили, що в межах своїх повноважень сприятимуть у її вирішенні.

 

Обговорили проблему із сплати єдиного податку платниками другої групи

Обговорили проблему із сплати єдиного податку платниками другої групи

Обговорили проблему із сплати єдиного податку платниками другої групи

5 хвилин з міським головою (06.03.2018)
5 хвилин з міським головою
Запитай міського голову