Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Обговорили проблему із сплати єдиного податку платниками другої групи

Обговорили проблему із сплати єдиного податку платниками другої групи

Новини (14.04.2017)

             У зв’язку із численними зверненнями до міської ради фізичних осіб-підприємців міста, які є платниками єдиного податку другої групи, щодо розбіжностей в обчислені розміру єдиного податку та повнотою його сплати, 13 квітня 2017 року в приміщенні Красилівської міської ради за ініціативи міського голови Анатолія Жовтана відбулась зустріч усіх осіб, зацікавлених у вирішенні зазначеної проблеми.

             В зібранні взяли участь заступники міського голови Марина Слободянюк і Володимир Новохацький, представник Красилівської ОДПІ Головного управління ДФС у Хмельницькій області Надія Момот, голова Красилівської райдержадміністрації Ніла Островська та підприємці міста.  

             Під час зустрічі міський голова наголосив, що у зв’язку із встановленням з 01.01.2017 року мінімальної заробітної плати в розмірі 3200 грн., 25.01.2017 року депутатами Красилівської міської ради з метою підтримки малого бізнесу в місті, було прийнято рішення про зменшення ставки єдиного податку для платників другої групи з 20 % до 15 % розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового року.

             В свою чергу, присутні на зустрічі підприємці висловили обурення тим, що згідно відомостей Красилівської ОДПІ, вони мають заборгованість по сплаті єдиного податку, оскільки сплачують його в розмірі 15 % мінімальної заробітної плати, а програма обліку податкових надходжень передбачає розрахунок зазначеного податку в розмірі 20 %. У зв’язку з цим, їм нараховуються штрафні санкції за неповноту сплати сум єдиного податку.        

             Надія Момот, начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Красилівської ОДПІ, проінформувала присутніх, що податкова справляє єдиний податок з фізичних осіб-підприємців другої групи у розмірі, встановленому рішенням Красилівської міської ради від 25.01.2017 року № 1, тобто 15% мінімальної заробітної плати. Однак, у зв’язку з тим, що програмне забезпечення, з яким працюють органи податкової служби, передбачає розмір ставки єдиного податку для платників другої групи 20 %, тому при сплаті єдиного податку в розмірі 15% у підприємців виникає заборгованість. Вона відмітила, що це виключно технічна проблема і вона існує не лише в Красилові, а й в усій Хмельницькій області. Тому, на сьогоднішній день, вирішується питання з розробником програми обліку податкових надходжень щодо створення технічних можливостей для внесення змін до неї. Це дасть змогу в подальшому привести нарахування єдиного податку у відповідність до прийнятих місцевими радами рішень.

             Міський голова Анатолій Жовтан і голова Красилівської райдержадміністрації Ніла Островська звернулись до підприємців із проханням з розумінням віднестись до ситуації, що виникла, і повідомили, що в межах своїх повноважень сприятимуть у її вирішенні.

 

Обговорили проблему із сплати єдиного податку платниками другої групи

Обговорили проблему із сплати єдиного податку платниками другої групи

Обговорили проблему із сплати єдиного податку платниками другої групи

Привітання міського голови із Великоднем
5 хвилин з міським головою (06.03.2018)
5 хвилин з міським головою