Красилівська міська рада » Новини » Обговорили питання децентралізації

Обговорили питання децентралізації

Новини (28.04.2017)

             28 квітня 2017 року в малому залі адмінбудинку на пл. Незалежності, 2 в м. Красилів відбулось зібрання, в ході якого обговорено питання децентралізації та об’єднання громад в Красилівському районі.

             В зібранні взяли участь Красилівський міський голова Анатолій Жовтан разом із працівниками міської ради, голова Красилівської районної державної адміністрації Ніла Островська та працівники райдержадміністрації, Яворовецький сільський голова Анатолій Дзюбак, депутати Яворовецької сільської ради та представники міських і районних установ.

             Присутні ознайомились із досвідом роботи об’єднаних територіальних громад Хмельниччини, здобутками їх діяльності та обговорили перспективи створення об’єднаної територіальної громади з центром в м. Красилів за участю громад с. Яворівці та

с. Слобідка-Красилівська.

             З метою доведення до жителів с. Яворівці та с. Слобідка-Красилівська інформації про позитивні результати роботи об’єднаних територіальних громад, учасники зібрання домовились провести зустрічі безпосередньо в цих громадах. 

 

 

Обговорили питання децентралізації

Обговорили питання децентралізації

Обговорили питання децентралізації

Обговорили питання децентралізації


 

Ім'я:*
E-Mail:*
Введіть два слова, показаних на картинці: *

Міський голова

Міський голова Островська Н.В.

Написати лист міському голові
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога