Красилівська міська рада » Новини » «На побачення з Європою»

«На побачення з Європою»

Новини (18.05.2017)

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах, адже кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у "Європейському домі".

Вже тринадцять років поспіль в Україні і, зокрема, відповідно до Указу Президента України від 19 квітня 2003 року №339/2003, третя субота травня – День Європи, відзначення якого є важливим кроком у зміцненні самоідентифікації України, як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

З нагоди Дня Європи у Красилівський міській бібліотеці для присутніх було представлено багато інформації про Європейський Cоюз. Усі бажаючі мали змогу прослухали Гімн Євросоюзу, а також переглянули відео «Україна крокує в Європейський Cоюз».

 

 

 

«На побачення з Європою»

 

Ім'я:*
E-Mail:*
Введіть два слова, показаних на картинці: *

Міський голова

Зробимо наше місто затишнішим, комфортнішим та безпечнішим
Міський голова Жовтан А.І.

Написати лист міському голові
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога