Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » «На побачення з Європою»

«На побачення з Європою»

Новини (18.05.2017)

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах, адже кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у "Європейському домі".

Вже тринадцять років поспіль в Україні і, зокрема, відповідно до Указу Президента України від 19 квітня 2003 року №339/2003, третя субота травня – День Європи, відзначення якого є важливим кроком у зміцненні самоідентифікації України, як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

З нагоди Дня Європи у Красилівський міській бібліотеці для присутніх було представлено багато інформації про Європейський Cоюз. Усі бажаючі мали змогу прослухали Гімн Євросоюзу, а також переглянули відео «Україна крокує в Європейський Cоюз».

 

 

 

«На побачення з Європою»

 

Привітання міського голови із Великоднем
5 хвилин з міським головою (06.03.2018)
5 хвилин з міським головою