Мобільний телефон міської ради - 0970982508 16 листопада 2018 року о 10-00 год. відбудеться позачергове засідання 15-ої сесії Красилівської міської ради16 листопада 2018 року о 10-00 год. відбудеться позачергове засідання 15-ої сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Привітали працівників харчової промисловості

Привітали працівників харчової промисловості

Новини (13.10.2017)

Напередодні професійного свята харчовиків – Дня працівників харчової промисловості, яке в Україні відзначається щорічно у третю неділю жовтня, Красилівський міський голова Анатолій Жовтан, заступник голови Красилівської райдержадміністрації Ірина Морозович, голова Красилівської районної ради Василь Пасічник та депутат Хмельницької обласної ради Ніла Островська взяли участь в урочистих заходах, що проводились в колективі ДП ПрАТ „Оболонь”„Красилівське”.

Міський голова Анатолій Жовтан привітав присутніх з Днем працівників харчової промисловості та зауважив, що харчова промисловість займає важливу роль в забезпеченні економічного і соціального розвитку нашого краю й держави загалом. Він відмітив, що це найвідповідальніша галузь, оскільки безпосередньо дотична до кожного з нас. Анатолій Жовтан наголосив, що ДП ПрАТ „Оболонь”„Красилівське” є провідним підприємством в м. Красилів та надійним партнером міста. Він зазначив, що жодне міське свято не обходиться без якісної та смачної продукції ДП ПрАТ „Оболонь”„Красилівське”, яка відома не лише в Україні, а й за її межами. Міський голова висловив слова вдячності директору підприємства Валерію Пейку та усім працівникам за сумлінну й самовіддану працю та вагомий вклад у розвиток промислового потенціалу Красилова. Вітаючи з професійним святом, він побажав присутнім міцного здоров’я, радості, щастя, добробуту, сімейного затишку, а підприємству – подальшого розвитку й процвітання, нарощення обсягів виробництва та розширення асортименту продукції.  

З нагоди відзначення Дня працівників харчової промисловості, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків та особистий вагомий вклад у виробництво харчової продукції, міський голова Анатолій Жовтан вручив Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради, подарунки та квіти:

- Бережецькій Наталії Іванівні, бухгалтеру ДП ПрАТ „Оболонь”„Красилівське”;

- Дробчуку Сергію Миколайовичу, апаратнику хімводоочищення ДП ПрАТ „Оболонь”„Красилівське”;

- Комарницькому Олександру Степановичу, начальнику ремонтно-будівельного цеху ДП ПрАТ „Оболонь”„Красилівське”;

- Мазоруку Олександру Володимировичу, купажнику ДП ПрАТ „Оболонь”„Красилівське”;

- Наральник Ірині Юріївні, майстру контрольного ДП ПрАТ „Оболонь” „Красилівське”;

- Ужейку Михайлу Вікторовичу, комірнику ДП ПрАТ „Оболонь” „Красилівське”. 

З вітальними словами до присутніх також звернулись заступник голови Красилівської райдержадміністрації Ірина Морозович та голова Красилівської районної ради Василь Пасічник, які побажали колективу ДП ПрАТ „Оболонь”„Красилівське” життєвих гараздів, успіхів, втілення в життя усіх задумів й процвітання, а також вручили кращим працівникам підприємства грамоти та подарунки.

Усіх присутніх привітала з професійним святом депутат Хмельницької обласної ради Ніла Островська, яка висловила керівництву і працівникам ДП ПрАТ „Оболонь”„Красилівське” глибоку шану і щиру подяку за активну участь в економічному житті області та вручила подяку колективу підприємства.

 

Директор ДП ПрАТ „Оболонь”„Красилівське” Валерій Пейко привітав усіх працівників зі святом, побажав здоров’я, гарного настрою, благополуччя, нових трудових здобутків та вручив кращим працівникам грамоти і подарунки.

 

Привітали працівників харчової промисловості

Привітали працівників харчової промисловості

Привітали працівників харчової промисловості

Привітали працівників харчової промисловості

Привітали працівників харчової промисловості

Привітали працівників харчової промисловості

Привітали працівників харчової промисловості

Привітали працівників харчової промисловості