Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Відбувся мітинг з нагоди 73-ї річниці визволення України від нацистських окупантів

Відбувся мітинг з нагоди 73-ї річниці визволення України від нацистських окупантів

Новини (27.10.2017)

Напередодні Дня визволення України від фашистських загарбників, який відзначається в нашій державі щороку, 28 жовтня, Красилівський міський голова Анатолій Жовтан, перший заступник голови Красилівської райдержадміністрації Дмитро Склонний, заступник голови Красилівської районної ради Микола Білик, голова Красилівської районної ради ветеранів Володимир Боднарчук разом з працівниками Красилівської міської ради, Красилівської районної державної адміністрації, Красилівської районної ради та ветеранами міста взяли участь у пам’ятному мітингу.

Під час Другої світової війни найбільш ключові битви проходили саме на території України. Те, що відбулося протягом 1941-1945 років у нашій країні вирішило долю всієї Європи. Перші населені пункти України на східному Донбасі були звільнені в грудні 1942 року. Завершила визволення України Карпатська операція, що розпочалася 9 вересня 1944 року. 27 жовтня 1944 року було звільнено Ужгород, а 28 жовтня радянські війська вийшли на сучасний кордон нашої держави.

З нагоди 73-ї річниці визволення України від нацистських окупантів, присутні на заході вшанували пам’ять воїнів-земляків, які загинули в боях за визволення України, хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіального комплексу Площа Слави.

 

Відбувся мітинг з нагоди 73-ї річниці визволення України  від нацистських окупантів

 

Відбувся мітинг з нагоди 73-ї річниці визволення України  від нацистських окупантів

 

Відбувся мітинг з нагоди 73-ї річниці визволення України  від нацистських окупантів