Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Проведено засідання організаційного комітету

Проведено засідання організаційного комітету

Новини (07.12.2017)

Секретарем міської ради Іриною Морозович проведено засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у 2017 році Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Організаційним комітетом вирішено провести урочисті збори 14 грудня, під час яких передбачено покладання квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС та виступи міського голови, керівництва району і нагородження учасників ліквідації наслідків аварії.

Відділом культури, національностей та релігії Красилівської РДА буде повідомлено представників різних релігійних конфесій про проведення поминальних молебнів за загиблими та померлими внаслідок аварії на ЧАЕС.

Відділом образотворчого мистецтва Красилівської дитячої музичної школи буде проведено конкурс малюнків серед дітей навчальних закладів. Також в шкільних та позашкільних закладах заплановано провести ряд пам’ятних заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Святкування Дня міста Красилів