Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Миколаєм може бути кожен

Миколаєм може бути кожен

Новини (13.12.2017)

                Свято Миколая в Україні відзначають 19 грудня. Воно  пов’язане з постаттю Миколая Чудотворця, який прославився своєю любов’ю до дітей і допомогою бідним та знедоленим, приносив у домівки іграшки та теплі речі, ліки для хворих, і, найголовніше, робив це не для слави, а таємно та від усієї душі. Усі діти із нетерпінням чекають свято Миколая, згадують всі свої добрі та погані вчинки та на передодні свята пишуть до нього листи зі своїми побажаннями та мріями, очікуючи на справжнє диво. На жаль, для деяких дітей, сім’ї яких перебувають в складних життєвих обставинах, мрії так і залишаються мріями… Саме тому, з метою підтримки цих дітей, виконавчим комітетом Красилівської міської ради оголошено благочинну акцію «Миколаєм може бути кожен», мета якої є подарувати дітям свято, допомогти повірити їм в добро та казку, зібравши подарунки для дітей.

            В рамках акції, 13 грудня 2017 року міським головою Нілою Островською проведено зустріч з представниками приватного бізнесу та запропоновано долучитись до акції, стати помічниками Святого Миколая, взявши дитячого листа та виконати чиюсь маленьку мрію.

Представники приватного бізнесу із задоволенням взяли на себе місію Святого Миколая і листи маленьких жителів Красилівщини будуть виконані.

 

Миколаєм може бути кожен

 

Миколаєм може бути кожен

 

Миколаєм може бути кожен

 

Миколаєм може бути кожен

 

Миколаєм може бути кожен