Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Новини » Добрі справи Миколая

Добрі справи Миколая

Новини (19.12.2017)

     19 грудня Святий Миколай привітав маленьких красилівчан.  Кожна дитина чекає на День Святого Миколая Чудотворця з вірою в диво. Саме Миколая  дітлахи просять  про здійснення своїх найпотаємніших мрій, але, на жаль, не всі діти щороку отримують подарунки від Чудотворця.  За ініціативою міського голови Ніли Островської, Красилівською міською радою була проведена чудова акція «Миколаєм може бути кожен».  Приємно, що небайдужі представники приватного бізнесу  активно долучились до неї,  взяли на себе роль помічників Миколая і придбали подарунки  діточкам, сім’ї яких перебувають в складних життєвих обставинах.  Втілити у дійсність дитячі мрії вдалося, попередньо зібравши листи малечі із побажаннями до Святого Миколая. У листах дітлахи просили отримати у день свята одяг, іграшки, приладдя для малювання, телефон. Дехто з дітей просив здоров'я та миру.

     Перед початком святкового дійства, яке 19 грудня було проведено у Красилівському районному будинку творчості дітей та юнацтва для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з малозабезпечених родин,  Святий Миколай привітав із святом маленьких Суслову Вікторію та Шевчука Миколку. Дітки були щиро здивовані, що Чудотворець отримав їх листи з побажаннями та подарував їм саме те, про що вони мріяли. Справдились очікування і Андрійка, Ванюши та Мальвінки Урван,  які несподівано отримали такі бажані подарунки. А далі Миколай вирушив в дорогу. Безліч радісних емоцій та щирих посмішок  подарував він діткам із сіл Дружного, Волиці, Заставок.   У відповідь малеча бажала Миколаю радості і здоров’я, а головне, миру в країні. До Іринки та Сашка Старцевих Миколай завітав, коли вони спали. Розплющивши оченята, та побачивши перед собою справжнього Чудотворця, Іринка від радості та здивування одразу підбігла до подарунків.  «Я дуже вдячна організаторам цієї акції та благодійникам, в нас немає змоги купляти іграшки, тільки трохи цукерок поклала їм під подушку» - каже їх бабуся Тетяна. Акція «Миколаєм може бути кожен» залишила приємну згадку в душах дітей та їх батьків,  вселила в їх серця надію, віру в добро і в краще майбутнє.

     Міський голова Ніла Островська щиро вдячна усім, хто долучився та підтримав акцію «Миколаєм може бути кожен» та має надію, що такі акції в підтримку хороших справ стануть доброю традицією у нашій громаді.

 

 

 

Добрі справи Миколая

 

Добрі справи Миколая

 

Добрі справи Миколая

 

Добрі справи Миколая

 

Добрі справи Миколая

 

Добрі справи Миколая

 

Добрі справи Миколая

 

Добрі справи Миколая

 

 

Добрі справи Миколая