Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Листи жителів міста

Щодо опалення шкіл міста

Листи жителів міста (22.10.2014)

21 жовтня 2014, 17:11:36

Батьки школярів невдоволенні тим, що приміщення шкіл не опалюються станом на 21 жовтня, тим паче, що в міській газеті було опрелюднено, що опалювальний сезон розпочато ще 01 жовтня. Діти мерзнуть, хворіють, на уроках сидять у куртках. ми розуміємо ситуацію в країні, однак здоров'я наших діток важливіше!!!

Водоймища в межах міста

Листи жителів міста (03.05.2012)

Добрий день. Багато жителів міста захоплюються рибалкою. Розкажіть будь-ласка, які водойми на даний час орендовані, а на яких можна рибалити. І де можна дізнатись про правила риболовлі на цих водоймах. Дякую.

Допоможіть вирішити такі проблеми

Листи жителів міста (09.04.2012)

Добрий вечір Ніла Василівна! Хочу подякувати Вам за все що робите для нашого міста. Я бачу багато змін та нововведень у кращу сторону. І надіюсь їх буде ще більше. Та хотів би попросити Вас допомогти вирішити ще дві проблеми. Я проживаю по вул. Кутузова, і у нас поблизу немає контейнерів для сміття, що є дуже незручно. А також дуже низька напруга на лінії. Дуже погано працюють електроприбори. А мікрохвильова піч взагалі не працює при такій напрузі. Надіюсь на вашу допомогу та підтримку!

Відпочинок

Листи жителів міста (19.05.2011)

Доброго дня шановна Ніла Василівна!!!Кожного вечора я прохожу повз нашу адміністрацію і дивуюсь-у вечері вона перетворюється на розважальний центр для молодді-хтось сидить попиває пиво, хтось катається на ролика іт.д.! Постає питання чому вони саме тут займаються цим і знаходжу лише одну відповідь-ЇМ ПРОСТО НЕМАЄ КУДА ПОДІТИСЬ!Наше місто чудове, але для молоді тут не створені ніякі умови для відпочинку! У мене прохання, візьміть будь-ласка до уваги це проблемне питання, адже ця молодь-наше майбутнє!!! Дякую!

Освітлення (вул.Центральна та вул.Будьонного)

Листи жителів міста (27.04.2011)

Шановна Ніла Василівна! Поясніть будь-ласка,чому в нічний час перестала освітлюватись вулиця Центральна (район військомату,податкової), в нічний час зі слів вартівників ходить молодь, брутально лається, б'є бутилки, а прості люди мають минати їх по парканах, при освітленні такого непомічалось.
Да і коли в проекті на освітлення передбачається вулиця Будьонного. Дякую.

Дороги

Листи жителів міста (19.04.2011)

Добрий ранок. Коли в м. Красилові відремонтують дороги? В мене ВАЗ21063. Ярозумію що жигуль по ходовій м'яка машина, але за рахунок невідповідних доріг вмене збільшились витрати на пальне та запчастини, які як ви напевно знаєте, не дешеві для смертної людини в якої заробітня плата не перевищує 1000 грн на місяць.

Кінотеатр

Листи жителів міста (19.04.2011)

Добрий ранок. Мене цікавить коли в м. Красилові відкриється кінотеатр? Тому що мені і моїй дружині з дитиною невигідно кататись щоразу в м. Хмельницький. Я ще звернусь в письмовому варіанті особисто в міську раду.

Пам'ятник, кінотеатр та дороги міста

Листи жителів міста (19.04.2011)

Кому потрібен той пам'тник.Тратите наші податки не по призначеню.Ми трагедію і без пам'ятника пам ятаемо.ДОРОГИ ПО МІСТУ ПОРОБІТЬ проїхати неможливо,та відкрийте кінотеатр ,щоб мешканці міста та молодь мали змогу культурно провести свій час,а не пропивати остані мозги по барах.За це Вас люди будуть пам ятати та поважати. ДЯКУЮ на перід за зроблені дороги та кінотеатр.