Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » 16-а сесія Красилівської міської ради

16-а сесія Красилівської міської ради

Міська рада, Сесії ради (07.12.2018)

7 грудня 2018 року, в день місцевого самоврядування,  під головуванням міського голови Ніли Островської провела роботу шістнадцята чергова сесія Красилівської міської ради, на якій розглянуто 31 питання порядку денного, що стосуються  різних сфер життєдіяльності об’єднаної громади. У пленарному засіданні ради взяли участь 16 депутатів.

          Депутати міської ради розглянули та затвердили:

- Програму охорони навколишнього природного середовища Красилівської міської ради на 2018-2023 роки;

- Програму забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення на території громади на 2019-2023 роки;

- Цільову Програму поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на території громади на 2019-2023 роки.

Міська рада затвердила Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів культури Красилівської міської ради.

Затверджено план діяльності Красилівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

У зв’язку із змінами у законодавстві, сесія міської ради внесла зміни до Положення про орган приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

          Міська рада внесла зміни до рішення міської ради від 19.06.2018 року № 4 ,,Про встановлення на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади місцевих податків і зборів на 2019 рік’’ та визначила розмір й умови внесення орендної плати залежно від цільового призначення земельних ділянок.

Депутати міської ради виділили 56000,00 грн. для дороговартісного лікування семи жителів об’єднаної громади. 

          Прийнято 9 рішень щодо управління комунальною власністю громади.

Також, прийнято 9 рішень із земельних питань, в яких разом розглянуто 119 звернень фізичних осіб та суб’єктів господарювання.

 

16-а сесія Красилівської міської ради

16-а сесія Красилівської міської ради

16-а сесія Красилівської міської ради

16-а сесія Красилівської міської ради

16-а сесія Красилівської міської ради

16-а сесія Красилівської міської ради