Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Перша сесія міської ради шостого скликання

Перша сесія міської ради шостого скликання

Міська рада (04.02.2011)

23 листопада 2010 року відбулася перша установча сесія депутатів Красилівської міської ради шостого скликання з наступним порядком денним:


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

першої сесії Красилівської міської ради шостого скликання

від 23.11.2010 року1. Про підсумки виборів, визнання повноважень і реєстрацію депутатів Красилівської міської ради Хмельницької області та Красилівського міського голови.

2. Про припинення повноважень Красилівського міського голови Гвоздьової Марії Костянтинівни.

3. Про обрання секретаріату міської ради.

4. Про присвоєння рангу міському голові.

5. Про обрання лічильної комісії міської ради.

6. Про обрання секретаря Красилівської міської ради.

7. Про створення робочої комісії по розробці регламенту Красилівської міської ради.


За результатами виборів, голова Красилівської міської виборчої комісії, Чухрій Є.І., проінформувала про результати виборів, визнання повноважень і реєстрацію депутатів Красилівської міської ради і Красилівського міського голови та представила нового Красилівського міського голову, яким обрано Островську Нілу Василівну, 1969 року народження, освіта вища, проживає в м. Красилів, працює першим заступником міського голови Красилівської міської ради, член партії ВО “Батьківщина”, висунута районною організацією ВО “Батьківщина”.


Виступ Красилівського міського голови Островської Ніли Василівни на першій сесій Красилівської міської ради шостого скликання
Шановні депутати Красилівської міської ради шостого скликання!
Шановні учасники сесійного засідання!

Щиро вітаю вас з офіційним початком діяльності міської ради нового скликання та набуттям депутатських повноважень тридцяти шістьма представниками громади Красилова.

У цьому залі присутні люди, яким довіряють красилівчани, котрі мають значний професійний і життєвий досвід, наділені лідерськими якостями і бажають плідно працювати задля громади рідного міста.

Красилівська міська рада п’ятого скликання увійшла в історію міста багатьма важливими рішеннями, серед яких – схвалення місцевих символів (прапора та герба), затвердження Статуту міста, Правил забудови міста. Під керівництвом Гвоздьової Марії Костянтинівни було закладено ту основу діяльності, яку нам варто розвивати на благо Красилова і красилівчан.

Я хочу особливо подякувати міському голові п’ятого скликання за те, що її стратегія розвитку міста була правильною, і це оцінили виборці. Адже усупереч фінансово-економічній кризі, що розпочалася у 2008 році, місто повноцінно жило і розвивалося, безперебійно мало газ, тепло та воду.

А сьогодні розпочинається новий етап у житті Красилова. Нову сторінку у літописі нашого міста ми маємо написати разом – і наша спільна робота має відповідати потребам красилівської громади, конкретних красилівчан, узгоджуватися із загальнодержавним курсом розвитку України.

Зараз, як ніколи, потрібна конструктивна співпраця всіх депутатів міської ради.
«Інтереси міста – понад усе» – дуже хотілося б, щоб це було неофіційне гасло діяльності Красилівської міської ради шостого скликання. Ми всі, насамперед, є жителі і громадяни Красилова, а вже потім представники різних політичних сил. Прийшовши до цієї зали, кожен бере особисту відповідальність перед міською громадою.

Початковий період нашої з вами спільної роботи є найбільш відповідальним. Для розв’язання складних питань, що безперечно виникатимуть, нам потрібно довіряти одне одному, поважати позицію, допомагати і підтримувати одне одного, щоб знаходити найоптимальніші варіанти вирішення кожного конкретного питання.

Шановні депутати! Я закликаю вас до єдності, Кожен з Вас і я як міський голова пропонували виборцям свій план дій. І нині маємо працювати над виконанням своїх зобов’язань перед людьми, які довірили і делегували нам владні повноваження, аби кожен красилівчанин відчував упевненість у майбутньому, щоб у нашому місті хотіли жити наші діти.

Переконана, що злагодженість наших дій, відкритість нашої політики, допоможуть ефективній спільній праці заради поліпшення життя людей, формування у них довіри до міської влади і упевненості у завтрашньому дні.

Це є найважливішим завданням органів місцевого самоврядування і я щиро сподіваюся на вашу підтримку! І нехай у всіх наших добрих справах допомагає нам Бог!


Підведення підсумків виборів та визнання повноважень новообраних депутатів

Голова Красилівської міської виборчої комісії, Чухрій Є.І. підвела підсумки виборів та представила новообраних депутатів Красилівської міської ради: Відповідно до рішення міської виборчої комісії № 73 від 04.11.2010 року по багатомандатному виборчому окрузі до Красилівської міської ради обрано 18 депутатів від семи політичних партій, а саме:

- від ВО,,Батьківщина’’ п’ять осіб:
1) Олійник Наталія Василівна,
2) Жовтан Світлана Андріївна,
3) Пастерук Микола Іванович,
4) Крафт Олександр Васильович,
5) Івасюк Світлана Іванівна;

- від Партії Регіонів чотири особи:
1) Арсенюк Олександр Іванович,
2) Євтішенков Олександр Борисович,
3) Ференс Анжеліка Юріївна,
4) Ярмоленко Ігор Валентинович;

- від партії ,, Сильна Україна’’ дві особи:
1) Літвінович Андрій Олексійович,
2) Мусіюк Іван Іванович;

- від Української Народної партії дві особи:
1) Продоус Володимир Петрович,
2) Тимчук Юрій Васильович;

- від ВО,,Свобода’’ дві особи:
1) Ханніязова Валентина Сергіївна,
2) Кшевіцький Ігор Анатолійович;

- від партії ,,Фронт змін’’ дві особи:
1) Павловський Микола Миколайович,
2) Островський Микола Казимирович;

- від партії ,,Удар Віталія Кличка’’ одна особа:
1) Білоус Олег Миколайович.


Відповідно до рішень міської виборчої комісії № 72 від 04.11.2010 року та № 76 від 16.11.2010 року по 18-ти одномандатних мажоритарних виборчих округах депутатами міської ради обрано:

1 округ - Лобов Валерій Вадимович - Партія Регіонів,

2 округ - Бучківський Віктор Іванови ч - Українська Народна партія,

3 округ - Соколик Володимир Іванович - Партія Регіонів,

4 округ - Солодрай Іван Трохимович - ВО,,Свобода’’,

5 округ - Лісков Анатолій Семенович - Партія Регіонів,

6 округ - Сосюк Анатолій Павлович - Партія Регіонів,

7 округ - Галиш Микола Іванович - Партія Регіонів,

8 округ - Бирдіна Галина Климівна - ВО,,Батьківщина’’,

9 округ - Кізюн Микола Тимофійович - ВО,,Батьківщина’’,

10 округ - Жир Олександр Анатолійович - партія ,,Удар Віталія Кличка’’,

11 округ - Білобрицький Валерій Якович - ВО,,Батьківщина’’,

12 округ - Хахай Сергій Миколайович - Українська Народна партія,

13 округ - Ключко Андрій Трохимович - ВО,,Батьківщина’’,

14 округ - Хабалюк Яків Федорович - Партія Регіонів,

15 округ - Закордонець Володимир Якович - ВО,,Свобода’’,

16 округ - Павлюк Микола Михайлович - Партія Регіонів,

17 округ - Крикунова Валентина Дмитрівна - Партія Регіонів,

18 округ - Катревич Олег Володимирович - ВО,,Батьківщина’’.


Згідно п.1 ст. 50 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’ секретар ради обирається за пропозицією міського голови з числа депутатів та працює в раді на постійній основі. Так, відповідно до пропозиції Красилівського міського голови, Островської Ніли Василівни, за результатами таємного голосування, секретарем Красилівської міської ради обрано Олійник Наталію Василівну, 1961 року народження, українка, освіта вища, депутат міської ради п’ятого та шостого скликання, член партії ВО ,,Батьківщина’’, працює спеціалістом першої категорії апарату міськвиконкому з 2004 року, з грудня 2009 року виконує обов’язки секретаря ради, одружена, має двох синів.