Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 10 (від 18.01.2018 року)

Рішення № 10 (від 18.01.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 24.01.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

четвертої сесії міської ради сьомого скликання

 

 

18.01.2018

Красилів

№ 10

 

 

Про розгляд звернення відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради щодо надання ФОП Шаріповій (Скрипнюк) Ю.О. пільги по сплаті орендної плати

 

 

                 Розглянувши звернення відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради щодо надання фізичній особі-підприємцю Шаріповій (Скрипнюк) Юлії Олегівні пільги по сплаті орендної плати за оренду підвального приміщення Красилівского НВК „Гімназія та ЗОШ І ст.” площею 247,0 кв. м, що знаходиться по вул. Центральна, 38 „А” в м. Красилів, сесія міської ради відмічає, що ФОП Шаріпова (Скрипнюк) Ю.О. з метою проведення фізкультурно-оздоровчих занять для дітей та юнацтва, орендує зазначене нерухоме майно на підставі договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна спільної власності територіальних громад Красилівського району від 30 вересня 2014 року № 2, укладеного з управлінням освіти, молоді та спорту Красилівської районної державної адміністрації, на балансі якого воно знаходилось (рішення Красилівської районної ради від 29.08.2014 року № 9 „Про надання дозволу на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад району”).

                 Протягом 2015-2017 років Красилівською районною радою надавалась ФОП Шаріповій (Скрипнюк) Ю.О. пільга з орендної плати в розмірі 100 % від нарахованої із обов’язковим проведенням орендарем робіт з постійного підтримання у належному стані орендованого майна та при умові виконання умов договору (рішення районної ради від 19.06.2015 року № 19, від 25.12.2015 року № 3 та від 23.12.2016 року № 25).

                 На підставі рішення Красилівської районної ради від 23.06.2016 року № 17 „Про надання дозволу на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад району”, додатковою угодою від 01 липня 2016 року № 4 продовжено термін дії договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна спільної власності територіальних громад Красилівського району від 30 вересня 2014 року № 2 строком на 2 (два) роки 11 (одинадцять) місяців з 01 жовтня 2016 року по 31 серпня 2019 року включно.

                 Згідно рішення Красилівської міської ради від 15.12.2017 року № 2 „Про безоплатне прийняття об’єктів з товарно-матеріальними цінностями в комунальну власність Красилівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Красилівської міської ради Хмельницької області” прийнято безоплатно із спільної власності територіальних громад Красилівського району в особі Красилівської районної ради у комунальну власність Красилівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Красилівської міської ради Хмельницької області заклади освіти, в тому числі і Красилівський НВК „Гімназія та ЗОШ І ст.”. Разом з тим, рішенням Красилівської міської ради від 18.01.2018 року № 3 заклади освіти, в тому числі і Красилівський НВК „Гімназія та ЗОШ І ст.”, надано в оперативне управління та на баланс відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради.

                 Відповідно до ч. 2 ст. 15 Закону України „Про оренду державного та комунального майна” у разі зміни власника майна, переданого в оренду, до нового

власника переходять права і обов’язки за договором оренди. Частиною 1 ст. 23 цього ж Закону передбачено, що передача майна в оренду не припиняє права власності на  це майно. В разі переходу права власності до інших осіб договір оренди зберігає чинність для нового власника.

                 Згідно ч. 2 ст. 33 Закону України „Про фізичну культуру і спорт” органи державної влади та органи місцевого самоврядування створюють організаційно-правові та інші умови для розвитку дитячого спорту та забезпечення початкового навчання дітей видам спорту шляхом об’єднання зусиль сім’ї, опікунів, піклувальників, дитячо-юнацьких спортивних шкіл та загальноосвітніх навчальних закладів з метою розвитку масового спорту та спорту вищих досягнень.

                 Враховуючи викладене, з метою створення умов для розвитку дитячого спорту та забезпечення початкового навчання дітей спорту, керуючись ст. 770 Цивільного кодексу України ст.ст. 15, 23 Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, Законом України „Про фізичну культуру і спорт”, п. 10.5 договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна спільної власності територіальних громад Красилівського району від 30 вересня 2014 року

№ 2, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна спільної власності територіальних громад Красилівського району від 30 вересня 2014 року № 2 в частині зміни орендодавця майна з „управління освіти, молоді та спорту Красилівської районної державної адміністрації” на „відділ освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради Хмельницької області”, у зв’язку із прийняттям Красилівського НВК „Гімназія та ЗОШ І ст.” у комунальну власність Красилівської міської об’єднаної територіальної громади та передачею його в оперативне управління і на баланс відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради.

2. Надати пільгу фізичні особі-підприємцю Шаріповій (Скрипнюк) Ю.О. з орендної плати в розмірі 100% від нарахованої за оренду підвального приміщення Красилівского НВК „Гімназія та ЗОШ І ст.” площею 247,0 кв. м по вул. Центральна, 38 „А” в м. Красилів з 01.01.2018 року по 31.12.2018 року включно.

3. Уповноважити начальника відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради Хмельницької області Заїку О.М. укласти з ФОП (Скрипнюк) Ю.О. додаткову угоду про внесення змін до договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна спільної власності територіальних громад Красилівського району від 30 вересня 2014 року № 2.

 

 

Міський голова

Н.Островська