Мобільний телефон міської ради - 0970982508 21 грудня 2018 року о 13:00 год. відбудеться чергове засідання 17-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 11 (від 14.02.2018 року)

Рішення № 11 (від 14.02.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 19.02.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

п’ятої сесії міської ради сьомого скликання

 

 

14.02.2018

Красилів

№ 11

 

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельних ділянок в м. Красилів

 

 

 

Розглянувши заяви фізичних та юридичних осіб про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, керуючись Земельним кодексом України, законами України „Про місцеве самоврядування                      в Україні”, „Про Державний земельний кадастр”, „Про оренду землі”, „Про землеустрій”, відповідно до рекомендацій постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного  середовища,  міська  рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Мельничуку Василю Севастяновичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної          ділянки в користування на умовах оренди, орієнтовною площею 0,25 га по вул. М. Грушевського, 1 в м. Красилів.

            Мета використання земельної ділянки – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.         

Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

 

2. Надати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю „Штефанік-Арсенюк” на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                    в користування на умовах оренди, орієнтовною площею 1,43 га по вул. М. Грушевського, 146 „А” в  м. Красилів.

            Мета використання земельної ділянки – для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.         

Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

 

 

 

Міський голова

Н.Островська