Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 21 (від 06.04.2018 року)

Рішення № 21 (від 06.04.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 13.04.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

шостої сесії міської ради сьомого скликання

 

 

06.04.2018

Красилів

№ 21

 

 

Про роботу Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області по попередженню злочинності та правопорушень на території міста у 2017 році

 

 

 

Розглянувши інформацію Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області про роботу відділу по попередженню злочинності та правопорушень на території міста у 2017 році, сесія міської ради відмічає, що протягом 2017 року Красилівським відділом поліції Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області здійснено ряд організаційних і практичних заходів, направлених на забезпечення конституційних прав і свобод громадян України; проводилась робота щодо посилення, боротьби зі злочинністю та корупцією, зміцнення законності та правопорядку на території міста; здійснювався пошук шляхів оздоровлення криміногенної обстановки в м. Красилів.

Пріоритетними напрямками оперативно-службової діяльності відділу поліції були: боротьба зі злочинами проти життя, здоров’я особи та власності громадян, розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, в тому числі скоєних у минулі роки, боротьба з організованою злочинністю та корупцією, недопущення тяганини при розслідуванні кримінальних проваджень, викриття економічних злочинів, боротьба з незаконним обігом наркотичних засобів, зброї, вибухових речовин, протидія нелегальній міграції, забезпечення безпеки дорожнього руху. 

У 2017 році на території Красилівського району, в тому числі і на території          м. Красилів відмічається суттєве зростання кількості зареєстрованих в Єдиному обліку заяв та повідомлень громадян про злочини та інші події з 5501 в минулому до 6494 в звітному періоді, з яких з ознаками кримінальних правопорушень – 660. Зростання кількості зареєстрованих звернень відбулося, в першу чергу, за рахунок звернень не кримінального характеру з 4890 в минулому до 5834 в звітному періоді. Всього в 2017 році зареєстровано 371 кримінальне правопорушення, з них 142 є тяжкими та особливо тяжкими. Із загальної кількості зареєстрованих злочинів половина, а точніше 185 злочинів, вчинено на території м. Красилів. Найбільше зареєстровано злочинів майнового характеру, в першу чергу крадіжок – 90 злочинів. В переважній більшості предметами злочинних посягань були вироби з металу, акумуляторні батареї, інші комплектуючі транспортних засобів, домашня птиця, мобільні телефони та інше. Зареєстровано 5 грабежів. Суттєвого розповсюдження набули факти вчинення стосовно жителів міста шахрайських дій, пов’язаних із заволодінням коштів шляхом обману з використанням даних банківських карток, продажу майна через інтернет-магазини та ін. Всього зареєстровано 25 таких злочинів.

Працівниками Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області проведено активну роботу щодо виявлення злочинів, пов’язаних з незаконним розповсюдженням наркотичних засобів. Всього на території міста задокументовано 15 фактів зберігання наркотичних засобів без мети збуту, з них по 13 фактах обвинувальні акти спрямовано до суду. Також задокументовано 2 факти посіву та вирощування нарковмісних рослин.

Багато злочинів, зареєстрованих у 2017 році на території міста пов’язано із заподіянням тілесних ушкоджень, з яких нанесення легких тілесних ушкоджень – 11 злочинів, нанесення середньої тяжкості тілесних ушкоджень – 2 злочини та нанесення тяжких тілесних ушкоджень – 1 злочин.

Щодо характеристики злочинності за категоріями осіб, які повідомлялися про підозру за вчинення кримінальних правопорушень, то відмічається зростання рецидивної злочинності з 51 до 60 злочинів, неповнолітньої злочинності з 1 до 5 злочинів, групової злочинності з 3 до 11 злочинів.

Аналізуючи злочинність в розрізі окремих районів та вулиць, можна відмітити, що найбільш неспокійними в плані криміногенної ситуації в м. Красилів були наступні вулиці міста:

- вул. М. Грушевського, від жителів якої на лінію „102” надійшло 561 звернення, з яких з ознаками злочину – 68;

- вул. Центральна – 387 звернень, з них 36 – з ознаками злочину;

- вул. Василя Стуса – 140 звернень, з них 17 – з ознаками злочину;

- вул. Булаєнка – 136 звернень, з них 16 – з ознаками злочину;

- вул. Ярослава Мудрого – 117 звернень, з них 16 – з ознаками злочину;

- вул. Ціолковського – 82 повідомлення, з них 20 – з ознаками злочину;

- вул. Воскресенська – 42 звернення, з них 12 – з ознаками злочину;

- вул. Перемоги – 60 звернень, з них 6 – з ознаками злочину;

- вул. Шевченка – 46 звернень, з них 5 – з ознаками злочину;

- вул. Михайлівська – 32 повідомлення, з них 4 – з ознаками злочину.

Криміногенна ситуація на інших вулицях міста була більш спокійною.

Протягом 2017 року поліцією проводилась активна робота по виявленню адміністративних правопорушень. Так, до адміністративної відповідальності притягнуто 2566 осіб.

 З метою забезпечення реагування на звернення громадян, щоденно на чергування залучалося 4 мобільних наряди, з яких 2 наряди ГРПП (групи реагування патрульної поліції), 1 – СОГ (слідчо-оперативна група), 1 наряд ПО (поліція охорони).

Протягом 2017 року при виконавчому комітеті Красилівської міської ради працювала адміністративна комісія, на засіданнях якої розглянуто 117 протоколів про адміністративні правопорушення, 95 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, з них: на 53 особи накладено адміністративне стягнення у вигляді попередження, а на 42 особи накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 6,8 тис. грн.

Із розглянутих справ до адміністративної відповідальності притягнуто:

- за ст. 103-1 КУпАП „Порушення правил користування енергією чи газом” – 1 особу;

- за ст. 152 КУпАП „Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів” – 3 осіб;

- за ч. 1 ст. 154 КУпАП „Порушення правил тримання собак і котів” – 1 особу;

- за ч. 1 ст. 155 КУпАП „Порушення правил торгівлі і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю” – 1 особу;

- за ч. 2 ст. 156 КУпАП „Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними,

слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами” – 6 осіб;

- за ст. 159 КУпАП „Порушення правил торгівлі на ринках” – 7 осіб;

- за ч. 1 ст. 175-1 КУпАП „Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях” – 34 особи;

- за ч. 2 ст. 175-1 КУпАП „Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях” – 1 особу;

- за ч. 1 ст. 179 КУпАП „Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві” – 8 осіб;

- за ст. 180 КУпАП „Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння” – 3 особи;

- за ч. 1 ст. 182 КУпАП „Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях” – 11 осіб;

- за ст. 183 КУпАП ,,Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб – 19 осіб.

Постанови адміністративної комісії, по яких правопорушники добровільно не сплатили штраф, були направлені до Красилівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області для примусового стягнення штрафів.

З метою профілактики злочинності та забезпечення охорони громадського порядку на території громади, зменшення злочинного впливу на її жителів, рішенням Красилівської міської ради від 22.12.2017 року № 3 затверджено Програму забезпечення охорони прав і свобод людини, профілактики злочинності та підтримання публічної безпеки і порядку на території Красилівської міської ради на 2017-2021 роки.

            Крім того, в м. Красилів є чинними і обов’язковими для виконання всіма фізичними особами, які проживають в м. Красилів, та юридичними особами, що розташовані в місті, рішення виконавчого комітету Красилівської міської ради від 31.03.2009 року № 1153 „Про розпорядок роботи торгових об’єктів на території міста у нічний час”, яким встановлено граничний режим роботи торгових об’єктів на території міста Красилів з 6-00 до 23-00 год., та рішення Красилівської міської ради від 16.11.2011 року № 14 „Про впорядкування продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) у сфері роздрібної торгівлі м. Красилів”, яким встановлено час для продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) в торговельних об’єктах у сфері роздрібної торгівлі м. Красилова з 11-00 до 21-00 год., а в закладах ресторанного господарства м. Красилова з 11-00 до 23-00 год.

На підставі викладеного, з метою забезпечення законності та правопорядку на території громади, попередження, профілактики правопорушень і злочинів, в тому числі скоєних неповнолітніми та стосовно них, керуючись ст. 38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію про роботу Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області по попередженню злочинності та правопорушень на території міста у 2017 році взяти до відома.

           2. Красилівському ВП ГУНП України в Хмельницькій області спільно із виконавчим комітетом Красилівської міської ради проводити роботу по виконанню заходів Програми забезпечення охорони прав і свобод людини, профілактики злочинності та підтримання публічної безпеки і порядку на території Красилівської міської ради на 2017-2021 роки.    

3. Красилівській житлово-експлуатаційній конторі (начальник Рожик В.В.):

- вжити заходів щодо розширення мережі вуличного освітлення в місті;

- систематично проводити обстеження горищних та підвальних приміщень житлових будинків міської комунальної власності з метою недопущення проживання у них бездомних громадян;

- провести ремонт ігрових та спортивних майданчиків на прибудинкових територіях.

4. Просити Красилівський ВП ГУНП України в Хмельницькій області продовжувати контролювати виконання суб’єктами підприємницької діяльності рішення виконавчого комітету від 31.03.2009 року № 1153 ,,Про розпорядок роботи торгових об’єктів на території міста у нічний час” та рішення міської ради від 16.11.2011 року № 14 ,,Про впорядкування продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) у сфері роздрібної торгівлі м. Красилів”.

5. Суб’єктам підприємницької діяльності дотримуватись рішень:

- виконавчого комітету Красилівської міської ради від 31.03.2009 року № 1153 ,,Про розпорядок роботи торгових об’єктів на території міста у нічний час”, яким встановлено граничний режим роботи торгових об’єктів на території міста Красилів з 6-00 до 23-00 год.;

- Красилівської міської ради від 16.11.2011 року № 14 ,,Про впорядкування продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) у сфері роздрібної торгівлі м. Красилів”, яким встановлено час для продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) в торговельних об’єктах у сфері роздрібної торгівлі м. Красилова з 11-00 до 21-00 години, а в закладах ресторанного господарства м. Красилова з 11-00 до 23-00 години.

6. Обмежити після 22-00 години перебування дітей віком до 16 років на вулицях м. Красилів без супроводу принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність.

7. Власникам, керівникам, орендарям закладів, що знаходяться в м. Красилів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладів громадського харчування:

- не допускати у такі заклади з 22-00 до 06-00 години дітей до 16 років без супроводження принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність;

- негайно повідомляти Красилівський ВП ГУНП України в Хмельницькій області про кожний факт перебування дитини у таких закладах з 22-00 до 06-00 години без супроводження принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність.

8. Зняти з контролю рішення міської ради від 12.04.2017 року № 3 ,,Про роботу Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області по попередженню злочинності та правопорушень на території міста у 2016 році”.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, забезпечення законності та правопорядку (голова Ратошнюк А.В.), заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слободянюк М.О.

 

 

 

Міський голова

Н.Островська