Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 31 (від 06.04.2018 року)

Рішення № 31 (від 06.04.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 13.04.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

шостої сесії міської ради сьомого скликання

 

 

06.04.2018

Красилів

№ 31

 

 

Про надання та вилучення земельних ділянок

 

 

 

Розглянувши звернення фізичних та юридичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”,              „Про Державний земельний кадастр”, „Про оренду землі”, „Про землеустрій”, враховуючи матеріали інвентаризації земель, відповідно до рекомендацій постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, міська  рада

ВИРІШИЛА:

        

1. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,16 га по                          вул. Перемоги, 69 в м. Красилів у Човганської Олександри Антонівни в зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

2. Надати дозвіл Скопіній Ірині Сергіївні на розробку технічної документації          із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі              (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Перемоги, 69 в м. Красилів,  площею 0,16 га, із них: 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового             будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), 0,06 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

           

            3. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,04 га по пров. Яблуневий, 31 „А” в м. Красилів у Федоровича Володимира Йосиповича та Федорович Ірини Антонівни в зв'язку із зміною власника частини житлового  будинку.

            4. Надати дозвіл Кізюну Юрію Олеговичу на розробку технічної документації          із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі              (на місцевості) з метою надання її у власність по пров. Яблуневий, 31 „А” в                           м. Красилів, площею 0,04 га для будівництва і обслуговування житлового             будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

            5. Надати дозвіл Теслику Віктору Максимовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Садова, 61                  в с. Кульчини, площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового             будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

            6. Надати дозвіл Карп’юк Євгені Федорівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі               (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Будівельна в м. Красилів, орієнтовною площею 0,0030  га  для  будівництва  індивідуальних  гаражів.

 

7. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,16 га по                          вул. Шкільна, 27 в м. Красилів у Паламарчука Олександра Миколайовича в зв'язку            із зміною  власника  житлового  будинку.

            8. Надати дозвіл Паламарчуку Миколі Олександровичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її в користування на умовах оренди по вул. Шкільна, 27 в м. Красилів, площею 0,16 га, із них: 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), 0,06 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

            9. Надати дозвіл Токовенко Світлані Віталіївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Калинова, 24              в м. Красилів, площею 0,06 га для будівництва і обслуговування житлового             будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

10. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,17 га по                          вул. Осіянська, 1 в м. Красилів у Шиманевської Казиміри Цезарівни в зв'язку із зміною  власника частини  житлового  будинку.

            11. Надати дозвіл Денисюк Ніні Сигизмундівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Осіянська, 1                  в м. Красилів, площею 0,17 га, із них: 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), 0,07 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

            12. Надати дозвіл Коношевській Марії Іванівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її в користування на умовах оренди по вул. Лісова, 1 в с. Дружне, площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

            13. Надати дозвіл Кучеруку Івану Мартиновичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність в товаристві „Автомобіліст” по вул. М. Грушевського, 140 „В”, гараж № 29 „В” в м. Красилів, орієнтовною площею  0,0045  га  для  будівництва  індивідуальних  гаражів.

 

            14. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,0837 га по                        вул. Берегова, 5 в м. Красилів у Венгренюка Федора Івановича в зв'язку із зміною власника  житлового  будинку.

            15. Надати дозвіл Венгренюку Миколі Федоровичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Берегова, 5                 в м. Красилів, площею 0,0837 га для будівництва і обслуговування житлового             будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

16. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,40 га по                          вул. Центральна, 34 в с. Кульчини у Бабич Ніни Микитівни в зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

            17. Надати дозвіл Печеській Вірі Іванівні на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі             (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Центральна, 34 в с. Кульчини, площею 0,40 га, із них: 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового            будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), 0,15 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

            18. Надати дозвіл Пінчук Ганні Петрівні на розробку технічної документації             із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі            (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Берегова, 22 „А” в                                м. Красилів, площею 0,11 га, із них: 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),                       0,01 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

19. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,12 га по                          вул. Міцкевича, 30 в м. Красилів у Федченко Марії Іванівни в зв'язку із зміною  власника житлового будинку.

            20. Надати дозвіл Гришпенюк Ользі Сергіївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її в користування на умовах            оренди по вул. Міцкевича, 30 в м. Красилів, площею 0,12 га, із них: 0,0850 га                    для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), 0,0350 га для ведення особистого селянського  господарства.

 

            21. Надати дозвіл Поліщук Ганні Миколаївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Набережна, 15 в с. Чепелівка, площею 0,32 га, із них: 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),  0,07 га для ведення особистого селянського  господарства.

 

            22. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,39 га по                          вул. Польова, 3 в м. Красилів у Безсмертного Анатолія Павловича в зв'язку із    зміною  власника  житлового  будинку.

            23. Надати дозвіл Безсмертному Юрію Анатолійовичу та Безсмертній Анастасії Анатоліївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з                   метою надання її у спільну сумісну власність по вул. Польова, 3 в м. Красилів,                     площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та у власність Безсмертному Юрію Анатолійовичу земельну ділянку по вул. Польова, 3 в м. Красилів, площею 0,29 га           для  ведення  особистого  селянського  господарства.

 

            24. Надати дозвіл Ліщинській Юлії Адамівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Лісова, 11                    в с. Чепелівка, площею 0,42 га, із них: 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),  0,17 га для ведення особистого селянського  господарства.

 

25. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,24 га по                          вул. Долинна, 17 в м. Красилів у Кізюна Олександра Григоровича в зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

            26. Надати дозвіл Кізюну Григорію Олександровичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Долинна, 17                  в м. Красилів, площею 0,24 га, із них: 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), 0,14 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

            27. Надати дозвіл Кирилюку Валерію Романовичу та Кирилюку Михайлу Валерійовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у спільну сумісну власність по вул. Купріна, 1 „Б”, площею 0,04 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

            28. Надати дозвіл Янзюку Григорію Романовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Заводська, 12                 в м. Красилів, площею 0,06 га для будівництва і обслуговування житлового             будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

29. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,0454 га по                          пров. Лермонтова, 11 в м. Красилів у Антонова Анатолія Костянтиновича в зв'язку              із  зміною  власника  частини  житлового  будинку.

 

30. Надати Хімоян Манушак Макбетівні безоплатно у приватну власність земельну ділянку площею 0,0454 га по пров. Лермонтова, 11 в м. Красилів.

Кадастровий номер земельної ділянки 6822710100:01:002:1289.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).         

Категорія земель –  землі  житлової та громадської забудови.

            Дотримуватись обов’язків землекористувачів відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

 

31. Розірвати договір оренди землі від 18 лютого 2016 року, укладений                між Красилівською міською радою та Публічним акціонерним товариством  „Красилівський цукровий завод”, зареєстрований в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 15.03.2016 року, номер запису про інше речове право 13727287,  на земельну ділянку площею 0,0970 га по вул. Центральна, 4 „А” в м. Красилів, кадастровий номер 6822710100:01:001:0465, в зв’язку з набуттям права власності           на нежитлову будівлю адмінбудинку, що розташована на орендованій іншою особою земельній ділянці.

            Вилучити з користування Публічного акціонерного товариства „Красилівський цукровий завод” зазначену  земельну  ділянку.

 

            32. Надати Товариству з обмеженою відповідальністю „ФГ„Урожай-2000” земельну ділянку площею 0,1700 га за адресою: площа Незалежності, 5 в м. Красилів в користування на умовах оренди терміном на 5 (п’ять) років.

           Кадастровий номер земельної ділянки 6822710100:01:001:0634.

            Мета використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.         

            Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

            Товариству з обмеженою відповідальністю „ФГ„Урожай-2000” в місячний термін  укласти договір оренди земельної ділянки. 

 Дотримуватись обов’язків землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного  кодексу  України.

 

33. Затвердити Томчуку Анатолію Вікторовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0910 га по вул. Шевченка в  с. Заставки.           

Надати Томчуку Анатолію Вікторовичу безоплатно у приватну власність  земельну ділянку площею 0,0910 га по вул. Шевченка в  с. Заставки.

Кадастровий номер земельної ділянки 6822783700:03:004:0043.

Мета використання земельної ділянки – для індивідуального садівництва.         

Категорія земель –  землі  сільськогосподарського призначення.

            Дотримуватись обов’язків землекористувачів відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

 

             34. Надати Товариству з обмеженою відповідальністю «Проскурів нафта» земельну ділянку площею 0,0642 га по вул. М. Грушевського, 146 Ж в користування на умовах оренди терміном на 10 (десять) років.

           Кадастровий номер земельної ділянки 6822710100:01:007:0002.

            Мета використання земельної ділянки – Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.         

            Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

            Товариству з обмеженою відповідальністю  «Проскурів нафта» в місячний термін  укласти договір оренди земельної ділянки. 

Дотримуватись обов’язків землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного  кодексу  України.

 

 

 

Міський голова

Н.Островська