Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 17 (від 15.05.2018 року)

Рішення № 17 (від 15.05.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 21.05.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

сьомої сесії міської ради сьомого скликання

 

 

15.05.2018

Красилів

№ 17

 

 

Про розгляд звернення Остапчук О.В. із земельного питання

 

 

Розглянувши звернення Остапчук Олени Василівни, яка проживає по …, щодо надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки по вул. Театральна, 31, орієнтовною площею 0,01 га для ведення особистого селянського господарства, сесія міської ради відмічає, що внаслідок виїзного обстеження постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища встановлено, що, відповідно до генерального плану міста Красилів, дана земельна ділянка знаходиться в межах проїзної частини, та, відповідно до статті 83 Земельного кодексу України, відноситься до земель комунальної власності, які не можуть передаватись у приватну власність.

Зважаючи на вище викладене,  у відповідності до Земельного кодексу України, законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про землеустрій”, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

В зв’язку із відсутністю правових підстав, відмовити Остапчук Олені Василівні у надані дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, яка розташована по вул. Театральна, 31 в м. Красилів орієнтовною площею 0,01 га для ведення особистого селянського господарства.

 

 

Міський голова

Н.Островська