Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 12 (від 19.06.2018 року)

Рішення № 12 (від 19.06.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 19.06.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

8 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

19.06.2018

Красилів

№ 12

 

 

Про проведення конкурсу щодо розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міської об’єднаної територіальної громади

 

 

 

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 16 Бюджетного кодексу України, Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 pоку  № 6, рішення міської ради від 22.12.2017 року     № 16 «Про створення комісії з проведення конкурсу щодо розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міської об’єднаної територіальної громади», з метою залучення додаткових надходжень до бюджету Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Провести конкурс щодо розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

 

2. Голові комісії з проведення конкурсу щодо розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міської об’єднаної територіальної громади, начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансів та бухгалтерського обліку міської ради Новохацькому В. В. відповідно до Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 pоку № 6, до 06.07.2018 року сформувати заявку-пропозицію, погодити її з комісією та направити до банків, що відповідають критеріям, визначеним Порядком.

 

3.  Комісії з проведення конкурсу щодо розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міської об’єднаної територіальної громади у строк до 20.07.2018 року прийняти рішення про визначення банку-переможця конкурсу щодо розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Красилівської міської об’єднаної територіальної громади та подати його на розгляд сесії міської ради.

 

4. Комісії у своїй роботі керуватись Порядком розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 pоку № 6.

 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування, бюджету, фінансів та інвестиційної діяльності (голова Бойко І. П.), начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансів та бухгалтерського обліку міської ради Новохацького В. В.

 

 

 

Міський голова

Н.Островська