Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 15 (від 19.06.2018 року)

Рішення № 15 (від 19.06.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 19.06.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

8 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

19.06.2018

Красилів

№ 15

 

 

Про надання та вилучення земельних ділянок

 

 

Розглянувши звернення фізичних та юридичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про Державний земельний кадастр”, „Про оренду землі”, „Про землеустрій”, враховуючи матеріали інвентаризації земель, відповідно до рекомендацій постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, міська  рада

ВИРІШИЛА:

  

1. Надати дозвіл Петруняк Галині Федорівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Воскресенська, 30 в м. Красилів, площею 0,2255 га, із них: 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), 0,1255 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

2. Надати дозвіл Антонюк Гаїні Романівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. В. Чорновола, 3 а в м. Красилів,  площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

3. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,2200 га по                          вул. Міцкевича, 8 в м. Красилів у Грибчика Григорія Михайловича в зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

4. Надати дозвіл Грибчик Людмилі Андріївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Міцкевича, 8 в м. Красилів, площею 0,2200 га, із них: 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), 0,1200 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

5. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,0473 га по                          вул. Воскресенська, 33 А/1, в м. Красилів у Царука Олександра Михайловича в зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

6. Надати Ткачук Надії Олександрівні безоплатно у приватну власність земельну ділянку площею 0,0473 га по вул. Воскресенська, 33 А/1, в м. Красилів.

Кадастровий номер земельної ділянки 6822710100:02:004:1447.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).         

Категорія земель –  землі  житлової та громадської забудови.

Дотримуватись обов’язків землекористувачів відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

 

7. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,4000 га по                          вул. Польова, 21 в с. Кульчинки у Скронц Ганни Кирилівни в зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

8. Надати дозвіл Зиряновій Тетяні Володимирівній на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Польова, 21 в с. Кульчинки, площею 0,4000 га, із них: 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), 0,1500 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

9. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,4100 га по                          вул. Західна, 17 в с. Чепелівка у Шимчука Володимира Миколайовича в зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

10. Надати дозвіл Шемчуку Олександру Володимировичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Західна, 17 в с. Чепелівка, площею 0,4100 га, із них: 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), 0,1600 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

11.  Вилучити з постійного користування Красилівської центральної районної лікарні земельну ділянку площею 0,0030 га, кадастровий номер  6822710100:01:008:0119, розташовану за адресою вул. М. Грушевського, 140 в м. Красилів.

12. Надати Товариству з обмеженою відповідальністю „КМЦ Агапіт” земельну ділянку площею 0,0030 га за адресою: вул. М. Грушевського, 140 в м. Красилів в користування на умовах оренди терміном на 5 (п’ять) років.

Кадастровий номер земельної ділянки 6822710100:01:008:0119.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.

Товариству з обмеженою відповідальністю „КМЦ Агапіт” в місячний термін  укласти договір оренди земельної ділянки. 

Дотримуватись обов’язків землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного  кодексу  України.

 

13. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,04 га по                          вул. Гоголя, 10 в м. Красилів у Янчук Любові Наркисівни в зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

14. Надати дозвіл Янчук Володимиру Миколайовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Гоголя, 10 в м. Красилів, площею 0,04 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

15. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,10 га по                          вул. Пушкіна, 4 в м. Красилів у Побережної Ванди Володимирівни в зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

16. Надати дозвіл Таргонію Максиму Вікторовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Пушкіна, 4 в м. Красилів, площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

17. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,10 га по                          вул. Берегова, 22 в м. Красилів у Рудик Доминікії Пилипівни в зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

18. Надати дозвіл Рудику Михайлу Антоновичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Берегова, 22 в м. Красилів, площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

19. Надати дозвіл Маначину Миколі Івановичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність в товаристві „Автомобіліст” по вул. М. Грушевського, гараж № 51 „В” в м. Красилів, орієнтовною площею  0,0022  га  для  будівництва  індивідуальних  гаражів.

 

20. Надати дозвіл Студінецькій Світлані Миколаївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Шкільна, 11 в м. Красилів, площею 0,1800 га, із них: 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), 0,0800 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

21. Надати Товариству з обмеженою відповідальністю „Агропартнер - 1” земельну ділянку площею 0,0970 га по вул. Центральна, 4 „А” в користування на умовах оренди терміном на 10 (десять) років.

Кадастровий номер земельної ділянки 6822710100:01:001:0465.

Мета використання земельної ділянки – Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.         

Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Товариству з обмеженою відповідальністю  „Агропартнер - 1” в місячний термін  укласти договір оренди земельної ділянки. 

Дотримуватись обов’язків землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного  кодексу  України.

 

22. Надати Фізичній особі - підприємцю Ковтонюк Олені Миколаївні земельну ділянку площею 0,0030 га по вул. М. Грушевсього, 82-А/6 в користування на умовах оренди терміном на 5 (п’ять) років.

Кадастровий номер земельної ділянки 6822710100:01:002:0100.

Мета використання земельної ділянки – Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі         

Категорія земель – Землі житлової та громадської забудови.

Фізичній особі - підприємцю Ковтонюк Олені Миколаївні в місячний термін  укласти договір оренди земельної ділянки. 

Дотримуватись обов’язків землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного  кодексу  України.

 

23. Надати дозвіл Федченку Володимиру Олексійовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. М. Грушевського, біля будинку № 29-а в м. Красилів, орієнтовною площею 0,0070 га для будівництва індивідуальних гаражів.

Визнати таким, що втратило чинність рішення Красилівської міської ради          від 15.05.2018 року № 13 „Про надання та вилучення земельних ділянок в місті” (п.13).

 

24. Надати Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку „ДОВІРА 2016” безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,1385 га по вул. М. Грушевського  в м. Красилів.

Кадастровий номер земельної ділянки 6822710100:01:001:0406.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Категорія земель – землі  житлової та  громадської забудови.

Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку „ДОВІРА 2016” дотримуватись обов’язків землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

 

25. Затвердити фізичній особі-підприємцю Розумному Юрію Вікторовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0, 0086 га по пров. Ціолковського, 6 „Г ”  в  м. Красилів.

Надати фізичній особі-підприємцю Розумному Юрію Вікторовичу земельну ділянку площею 0,0086 га по пров. Ціолковського, 6 „Г ” в користування на умовах оренди терміном на 5 (п’ять) років.

Кадастровий номер земельної ділянки 6822710100:01:002:1313.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.         

Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

Фізичній особі-підприємцю Розумному Юрію Вікторовичу в місячний термін  укласти договір оренди земельної ділянки. 

Дотримуватись обов’язків землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного  кодексу  України.

 

26. Погодити надання дозволу Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди Товариству з обмеженою відповідальністю «Агропартнер - 1», яка розташована за межами населених пунктів Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на території Заставківського старостинського округу площею 7,0 га.,

Мета використання земельної ділянки – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Категорія земель – землі сільськогосподарського призначення.

 

27. Надати Публічному Акціонерному Товариству по газопостачанню та газифікації „Хмельницькгаз” згоду на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), по вул. Островського, 9- а в м. Красилів, площею 1,74 га.

Мета використання земельної ділянки – Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)

Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

 

 

Міський голова

Н.Островська