Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 16 (від 19.06.2018 року)

Рішення № 16 (від 19.06.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 19.06.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

8 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

19.06.2018

Красилів

№ 16

 

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельних ділянок

 

 

Розглянувши заяви фізичних осіб про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, керуючись Земельним кодексом України, законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про Державний земельний кадастр”, „Про оренду землі”, „Про землеустрій”, відповідно до рекомендацій постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного  середовища,  міська  рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл Фізичній особі-підприємцю Мельничуку Василю Севастяновичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди, орієнтовною площею 0,04 га по вул. М. Грушевського, 1 в м. Красилів.

Мета використання земельної ділянки – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. 

Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

 

2. Надати дозвіл Маслінковій Наталі Василівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, яка розташована по вул. Набережна, в с. Чепелівка орієнтовною площею 0,10 га для ведення особистого селянського господарства.

 

3. Надати дозвіл Ткачук Альфії Авалівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди, орієнтовною площею 0,04 га по вул. М. Грушевського, 1 в м. Красилів.

Мета використання земельної ділянки – Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

 

4. Надати дозвіл Парафії різдва Христового Хмельницької єпархії Української православної церкви Київського патріархату на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди, орієнтовною площею 0,27 га по вул. Центральній, 5 в м. Красилів.

Мета використання земельної ділянки – для розміщення та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.

Категорія земель – землі громадської забудови.

 

 

Міський голова

Н.Островська