Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 18 (від 19.06.2018 року)

Рішення № 18 (від 19.06.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 19.06.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

8 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

19.06.2018

Красилів

№ 18

 

 

Про внесення змін до рішень міської ради із земельних питань

 

 

Розглянувши заяви фізичних осіб щодо внесення змін до рішень Красилівської міської ради, керуючись Земельним кодексом України, законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про Державний земельний кадастр”, „Про землеустрій”, відповідно до рекомендацій постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни в рішення Красилівської міської ради від 02.11.2012 року                № 7 „Про надання та вилучення земельних ділянок в місті”, виклавши п.5 та п.6                       в наступній редакції:

„5. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,08 га по вул. Перемоги (колишня вул. Щорса), 67 у Пилипчук Євгенії Хрисонівни в зв'язку із зміною власника житлового будинку.

6. Надати дозвіл Татарчуку Олександру Георгійовичу та Татарчук Марії Олександрівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її в користування на умовах оренди по  вул. Перемоги  (колишня вул. Щорса), 67, в м. Красилів, площею 0,08 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).”.

 

2. Внести зміни в рішення Красилівської міської ради від 22.10.2015 року                № 11 „Про надання дозволу на складання проекту відведення земельних ділянок”, виклавши п.2 в наступній редакції:

„2. Надати дозвіл Зайцевій Аллі Станіславівні та Зайцеву Олександру Леонідовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її в користування на умовах оренди по вул. Осіянська (колишня вул. Ватутіна), 60 в м. Красилів, площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та в користування на умовах оренди Зайцевій Аллі Станіславівні  земельну ділянку по вул. Осіянська (колишня вул. Ватутіна), 60 в м. Красилів площею 0,05 га для ведення особистого селянського господарства.”.

 

 

 

 

Міський голова

Н.Островська