Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 21 (від 19.06.2018 року)

Рішення № 21 (від 19.06.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 19.06.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

8 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

19.06.2018

Красилів

№ 21

 

 

Про надання матеріальної допомоги жителям м. Красилів

 

 

Розглянувши заяви Москалюк Валентини Радіонівни – опікуна, малолітніх дітей-сиріт, зареєстрованих у квартирі № 59 по вул. Центральна в м. Красилів, щодо списання виниклої заборгованості за власником (Возняк О. В., помер в липні 2016 року) квартири № 59 по вул. Центральна в м. Красилів перед Красилівською житлово-експлуатаційною конторою та Красилівським підприємством водопровідно-каналізаційного господарства за надані підприємствами послуги; Дембіцької Валентини Йосипівни, проживає по пров. Челюскіна, 3 «А» в м. Красилів щодо виділення матеріальної допомоги в зв’язку з важким матеріальним становищем, внаслідок пожежі у її домогосподарстві по пров. Челюскіна, 3 «А» в м. Красилів.

        Щодо заяви Москалюк Валентини Радіонівни сесія міської ради відмічає, що у квартирі № 59 по вул. Центральна в м. Красилів зареєстроване місце проживання лише малолітніх дітей –  Возняка Олександра Олександровича, 2011 р.н., та Возняк Марії Олександрівни, 2012 р.н., які фактично проживають з опікуном у житловому будинку № 11 по вул. 8Березня в м. Красилів (батько Возняк О. В. – помер в липні 2016 року, мати Возняк С. В. – померла           18.04. 2018 року).

        Заборгованість за власником квартири № 59 по вул. Центральна в               м. Красилів за житлово-комунальні послуги перед Красилівською житлово-експлуатаційною конторою становить 1706,70 грн., перед Красилівським підприємством водопровідно-каналізаційного господарства – 3153,21 грн., яка не може бути списана, як безнадійна заборгованість за якою минув строк позивної давності (заборгованість виникла за період квітень-листопад 2016 року).

        Щодо заяви Дембіцької Валентини Йосипівни сесія міської ради  відмічає, що пожежа сталась 01.05.2018 року внаслідок необережного поводження з вогнем (використання піротехнічних засобів невстановленою особою), в результаті якої були завдані значні матеріальні збитки, пошкоджено господарчі споруди, повністю знищено покрівлю гаража і хліва.

Матеріальне становище заявниці важке, вона тимчасово не працює, можливості виконання ремонтних робіт за власний рахунок вона не має.            З метою подальшої безпечної експлуатації господарчих будівель                   Дембіцька В.Й. взяла в борг кошти аби здійснити ремонт та відновити покрівлю.

Зважаючи на викладене, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням бухгалтерського обліку 10 «Дебіторська заборгованість», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 08.10.1999 р. № 237,  міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати матеріальну допомогу:

- Дембіцькій Валентині Йосипівні, проживає по пров. Челюскіна, 3 «А» в м. Красилів, в розмірі 5000,00 (п’ять тисяч) гривень;

- Москалюк Валентині Радіонівні, проживає по вул. 8 Березня, кв. №11 в                 м. Красилів, в розмірі 5000,00 (п’ять тисяч) гривень.

 

2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансів та бухгалтерського обліку міської ради Новохацькому В.В. здійснити виплату матеріальної допомоги заявникам в місячний термін.

 

 

Міський голова

Н.Островська