Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 3 (від 07.09.2018 року)

Рішення № 3 (від 07.09.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 07.09.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

10 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

07.09.2018

Красилів

№ 3

 

 

Про надання матеріальної допомоги жителю м. Красилів

 

 

Розглянувши заяву Панчук Галини Миколаївни, зареєстрована за адресою вул. Василя Стуса, 2 «А», кв. 166 в м. Красилів, щодо надання матеріальної допомоги на компенсацію витрат по бурінню свердловини на своїй земельній ділянці по вул. Зелена, 3, сесія міської ради відмічає, що в домогосподарстві сім’ї заявниці було відсутнє водопостачання, тому власниками було прийняте рішення щодо буріння власної свердловини для забезпечення якісною питною водою своєї багатодітної сім’ї. 

На влаштування свердловини (глибиною 58 метрів) було витрачено орієнтовно 27000,0 гривень, що являється значною сумою для малозабезпеченої сім’ї Панчуків, адже місячний дохід складається із заробітної плати чоловіка у сумі – 3800,0 гривень, дружина з 2016 року і по теперішній час не працює.

        Зважаючи на викладене, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати матеріальну допомогу Панчук Галині Миколаївні, зареєстрована по вул. Василя Стуса, 2 «А», кв. 166 в м. Красилів, в розмірі                        10000,0 (десять тисяч) гривень.

2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансів та бухгалтерського обліку міської ради Новохацькому В.В. здійснити виплату матеріальної допомоги заявнику в місячний термін.

 

 

Міський голова

Н.Островська