Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 12 (від 12.10.2018 року)

Рішення № 12 (від 12.10.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 12.10.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

12 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

12.10.2018

Красилів

№ 12

 

 

Про створення комунального некомерційного закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Красилівської міської об’єднаної територіальної громади»

 

 

 

З метою здійснення структурно-організаційного та фінансово-економічного розмежування повноважень місцевих бюджетів в ході проведення адміністративної реформи в Україні забезпечення доступності, своєчасності та належної якості надання соціальних послуг малозахищеним верствам населення Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Створити комунальний некомерційний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Красилівської міської об’єднаної територіальної громади».

2. Для забезпечення діяльності територіального центру заступнику міського  голови з питань діяльності виконавчих органів ради            Слободянюк М.О. спільно з постійною депутатською комісією міської ради з питань освіти, охорони здоров’я, молоді, культури та спорту та соціального захисту населення (голова Ярмоленко І.В.) підготувати положення комунального некомерційного закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Красилівської міської об’єднаної територіальної громади» та організаційно-штатну структуру територіального центру.

3. Міському голові Островській Н.В.  звернутися до Красилівської районної ради з листом щодо передачі комунального майна (частини приміщень та інших матеріальних цінностей) від Красилівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) до Красилівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Красилівської міської ради - на баланс міської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань планування, бюджету, фінансів та інвестиційної діяльності (голова Бойко І.П.) та з питань освіти, охорони здоров’я, молоді, культури та спорту та соціального захисту населення (голова Ярмоленко І.В.),  і заступника міського голови Слободянюк М.О.

 

 

 

Міський голова

Н.Островська