Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 13 (від 12.10.2018 року)

Рішення № 13 (від 12.10.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 12.10.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

12 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

12.10.2018

Красилів

№ 13

 

 

Про надання матеріальної допомоги жителям Красилівської об’єднаної територіальної громади

 

 

 

Розглянувши заяву Присяжнюк Тамари Миколаївни, дружини учасника бойових дій, проживає за адресою вул. В’ячеслава Чорновола, 37 в м. Красилів, щодо надання матеріальної допомоги на лікування, сесія міської ради відмічає, що заявниця проходила тривалий курс лікування в Хмельницькій обласній лікарні та була направлена на оперативне втручання в м. Київ у НІХТ               ім. О.О. Шалімова. Громадянка Присяжнюк Т.М. потребує дорого вартісного лікування на яке власних коштів у сім’ї не вистачає.

Розглянувши заяву Підберезної Алли Степанівни, проживає за адресою вул. Зелена, 34 в с. Волиця-1 щодо виділення матеріальної допомоги в зв’язку з важким матеріальним становищем на ремонт житла, сесія міської ради відмічає, що сім’я є малозабезпеченою та багатодітною, проживає в старому глиняному будинку, який знаходиться в незадовільному стані (обширний грибок стін) та для подальшої безпечної експлуатації потребує невідкладного ремонту.              У зв’язку із важким матеріальним становищем сім’я заявниці не має можливості виконати необхідні ремонтні роботи за власний рахунок.    

Розглянувши заяву Грабарчука Олега Петровича, зареєстрований за адресою вул. Булаєнка, 11/1, кв. 4 в м. Красилів, щодо надання матеріальної допомоги у зв’язку із важким матеріальним становищем як члену сім’ї загиблого учасника бойових дій, сесія міської ради відмічає, що заявник являється батьком загиблого учасника бойових дій та потребує покращення житлових умов на що власних коштів недостатньо.

Зважаючи на викладене, керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати матеріальну допомогу Присяжнюк Тамарі Миколаївні, проживає по вул. В’ячеслава Чорновола, 37 в м. Красилів, в розмірі 10000,0 (десять тисяч) гривень;

2. Надати матеріальну допомогу Підберезній Аллі  Степанівні, проживає по вул. Зелена, 34 в с. Волиця-1, в розмірі 10000,0 (десять тисяч) гривень;

3. Надати матеріальну допомогу Грабарчуку Олегу Петровичу, зареєстрований по вул. Булаєнка, 11/1, кв. 4 в м. Красилів в розмірі 10000,0 (десять тисяч) гривень.

 

2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансів та бухгалтерського обліку міської ради Новохацькому В.В. здійснити виплату матеріальної допомоги заявникам в місячний термін.

 

 

 

Міський голова

Н.Островська