Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 14 (від 12.10.2018 року)

Рішення № 14 (від 12.10.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 12.10.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

12 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

12.10.2018

Красилів

№ 14

 

 

Про надання допомоги для організації поїздки тренера юної шахістки з м. Красилів на Міжнародні шахові змагання до Іспанії

 

 

 

Розглянувши звернення керівника гуртка «Шаховий» Будинку творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради Макарчука Максима Андрійовича щодо надання допомоги для організації його поїздки разом із юною шахісткою з м. Красилів на Міжнародні шахові змагання до Іспанії, сесія міської ради відмічає, що юна шахістка Корольчук Владислава є переможцем міських, обласних змагань з шахів та у 2018 році стала призером Чемпіонату України серед дітей віком до 8 років. Міжнародні шахові змагання відбудуться в листопаді 2018 року в Іспанії. Для учасника змагання передбачається супровід тренера; вартість поїздки складає 34 тисячі гривень на одного виїжджаючого.

        Зважаючи на викладене, керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати допомогу Макарчуку Максиму Андрійовичу керівнику гуртка «Шаховий» Будинку творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради в розмірі 34000,0 (тридцять чотири тисячі) гривень.

 

2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансів та бухгалтерського обліку міської ради Новохацькому В.В. здійснити виплату допомоги заявнику до 16 листопада 2018 року.

 

 

 

Міський голова

Н.Островська