Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 18 (від 12.10.2018 року)

Рішення № 18 (від 12.10.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 12.10.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

12 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

12.10.2018

Красилів

№ 18

 

 

Про внесення змін до рішень міської ради із земельних питань

 

 

Розглянувши заяву Радченко Геннадія Геннадійовича та пропозицію постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища щодо внесення змін до рішень Красилівської міської ради, керуючись Земельним кодексом України, законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про Державний земельний кадастр”, „Про землеустрій”, відповідно до рекомендацій постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни в рішення Красилівської міської ради від 02.11.2009 року № 9 „Про надання та вилучення земельних ділянок в місті”, виклавши п.62 в наступній редакції:

„61. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,0500 га по  вул. Шкільна, 29 в м. Красилів у Ложевської Євгенії Дмитрівни в зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

62. Надати дозвіл Радченко Геннадію Геннадійовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Шкільна, 29 в м. Красилів, площею 0,0500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”.

 

 

 

Міський голова

Н.Островська