Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 10 (від 07.12.2018 року)

Рішення № 10 (від 07.12.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 10.12.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

16 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

07.12.2018

Красилів

№ 10

 

 

Про прийняття в комунальну власність територіальної громади квартири № 55 по вул. М. Грушевського, 129 в м. Красилів

 

 

Розглянувши акт прийому-передачі у комунальну власність територіальної громади міста Красилова квартири № 55 в житловому будинку № 129 по       вул. М. Грушевського в м. Красилів, сесія міської ради  відмічає, що зазначена квартира, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 січня 2010 року № 168-р «Питання надання громадянам квартир, що придбанні Державною іпотечною установою, у м. Красилів» та рішення виконавчого комітету Красилівської міської ради від 15 лютого 2010 року №1526, була надана, як службове житло, працівнику Красилівського районного відділу Головного управління Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Хмельницькій області Бенюку О.В.

Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницької області також передано Красилівській міській раді відповідні документи на вищезазначену квартиру, а саме: витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно; витяг з бухгалтерського рахунку 14 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області; технічний паспорт квартири.

Зважаючи на викладене, врахувавши те, що власниками квартир житлового будинку № 129 по вул. М. Грушевського в м. Красилів створено ОСББ «Добробут – 2010», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти безоплатно в комунальну власність Красилівської міської об’єднаної територіальної громади двохкімнатну квартиру № 55, загальною площею 51.4 кв.м, жилою площею 28.6 кв.м, балансовою вартістю 200,46 тис.грн. в житловому будинку № 129 по вул. М. Грушевського в м. Красилів. 

2. Передати квартиру № 55 в житловому будинку № 129 по вул. М. Грушевського в м. Красилів на баланс ОСББ «Добробут – 2010» для подальшої приватизації зазначеної квартири її мешканцями.

 

 

Міський голова

Н.Островська