Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 15 (від 07.12.2018 року)

Рішення № 15 (від 07.12.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 10.12.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

16 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

07.12.2018

Красилів

№ 15

 

 

Про надання матеріальної допомоги жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади

 

 

Розглянувши заяви Супряги Людмили Валеріївни, проживає по вул. Прохолодна, 14 в м. Красилів, щодо надання матеріальної допомоги на лікування; Ліщук Віри Володимирівни, проживає по вул. М. Грушевського, 92, кв. 54 в м. Красилів, щодо надання матеріальної допомоги на дороговартісні ліки; Гонтаря Володимира Васильовича, проживає по вул. Шевченка, 27, кв. 1 в м. Красилів, щодо надання матеріальної допомоги на дороговартісні ліки; Пасічник Валентини Миколаївни, проживає по вул. Центральна, 34 «А», кв. 1 в м. Красилів, щодо надання матеріальної допомоги на лікування її сина Пасічника Олега Валерійовича; Лукіянчука Сергія Володимировича, проживає по вул. Зелена, 128 в с. Волиця, щодо надання матеріальної допомоги на лікування його сина Лукіянчука Матвія Сергійовича; Москалюк Валентини Іванівни, проживає по вул. Затишна, 2 в с. Кульчини, щодо надання матеріальної допомоги на лікування її сина Москалюка Петра Андрійовича; Яюса Степана Трохимовича, проживає по вул. Лісова, 15 в с. Дружне, щодо надання допомоги щодо надання матеріальної допомоги у зв’язку із важким матеріальним становищем як члену сім’ї загиблого учасника бойових дій.

Щодо заяви Супряги Людмили Валеріївни сесія міської ради відмічає, що заявниця є багатодітною матір’ю, 01.11.2018 року їй було проведене оперативне втручання (коригуюча остеотомія правої великогомілкової кістки) в м. Києві та на даний час вона потребує проходження курсу реабілітації, на який власних коштів у сім’ї не вистачає.

Щодо заяви Ліщук Віри Володимирівни сесія міської ради відмічає, що заявниця є інвалідом І групи загального захворювання та отримує діаліз тричі на тиждень в м. Старокостянтинів. Поряд з тим, громадянка Ліщук В.В. потребує прийняття необхідних супутніх лікарських препаратів. У зв’язку із важким матеріальним становищем, сім’я заявниці не має можливості купувати необхідні для процедур ліки за власний рахунок.

Щодо заяви Гонтаря Володимира Васильовича сесія міської ради відмічає, що заявник онкохворий (4 стадія), потребує регулярного прийняття ліків для полегшення болю (морфін). Змоги купувати необхідний дороговартісний препарат сім’я, доходом якої є лише пенсія, не має можливості.

Щодо заяви Пасічник Валентини Миколаївни сесія міської ради відмічає, що син заявниці Пасічник Олег Валерійович 22.10.1986 року народження, станом на 16.11.2018 року знаходиться в реанімації торакального відділення Хмельницької обласної лікарні, де йому було проведене оперативне втручання у зв’язку із злоякісним новоутворенням у легенях. Для подальшого лікування необхідна дорого вартісна діагностика та опромінення в м. Київ, на потрібні процедури у сім’ї не вистачає власних коштів.

Щодо заяви Лукіянчука Сергія Володимировича, учасника бойових дій, сесія міської ради відмічає, що син заявника Лукіянчук Матвій Сергійович 27.01.2017 року народження, є інвалідом з дитинства (двобічна хронічна сенсоневральна глухота ІV стадії). Сім’я заявника потребує дороговартісного оперативного втручання з відновлення слуху сина.

Щодо заяви Москалюк Валентини Іванівни, сесія міської ради відмічає, що син заявниці Москалюк Петро Андрійович 06.01.1982 року народження, 17.10.2018 року потрапив у аварію,  в якій зазнав численних важких переломів та забоїв. Станом на 06.11.2018 року він переніс два оперативних втручання в Хмельницькій обласній лікарні. Син заявниці потребує продовження лікування та курсів реабілітації на що власних коштів у сім’ї не вистачає.

Щодо заяви Яюса Степана Трохимовича, сесія міської ради відмічає, що що заявник являється батьком загиблого учасника бойових дій та потребує покращення житлових умов на що власних коштів недостатньо.

Зважаючи на викладене, керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Красилівської міської ради від   10.08.2018 року № 18 «Про затвердження положення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади», міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати матеріальну допомогу:

- Супрязі Людмилі Валеріївні, проживає по вул. Прохолодна, 14 в м. Красилів, в розмірі 10000,0 (десять тисяч) гривень;

- Ліщук Вірі Володимирівні, проживає по вул. М. Грушевського, 92, кв. 54, в м. Красилів, в розмірі 3000,0 (три тисячі) гривень;

- Гонтарю Володимиру Васильовичу, проживає по вул. Шевченка, 27, кв. 1 в м. Красилів, в розмірі 3000,0 (три тисячі) гривень;

- Пасічник Валентині Миколаївні, проживає по вул. Центральна, 34 «А», кв. 1 в м. Красилів, в розмірі 15000,00 (п’ятнадцять тисяч) гривень;

- Лукіянчуку Сергію Володимировичу, проживає по вул. Зелена, 128 в с. Волиця, в розмірі 5000,00 (п’ять тисяч) гривень;

- Москалюк Валентині Іванівні, проживає по вул. Затишна, 2 в с. Кульчини, в розмірі 10000,0 (десять тисяч) гривень;

-  Яюсу Степану Трохимовичу, проживає по вул. Лісова, 15 в с. Дружне, в розмірі 10000,0 (десять тисяч) гривень.

 

2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансів та бухгалтерського обліку міської ради Новохацькому В.В. здійснити виплату матеріальної допомоги заявникам в місячний термін.

 

 

 

Міський голова

Н.Островська