Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 3 (від 21.12.2018 року)

Рішення № 3 (від 21.12.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 24.12.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

17 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

21.12.2018

Красилів

№ 3

 

 

Про надання матеріальної допомоги жителю Красилівської міської об’єднаної територіальної громади

 

 

Розглянувши заяву Сікорського Олександра Петровича, проживає по вул. М. Грушевського, 84 «А», кв. 34 в м. Красилів, щодо надання матеріальної допомоги на лікування його дочки Сікорської Ольги Олександрівни, 29.06.1991 року народження, сесія міської ради відмічає, що дочка заявника вже понад два місяці знаходиться в реанімаційному відділенні інституту нейрохірургії А.П. Ромоданова у м. Київ на апараті штучної вентиляції легень, на даний час перебуває у важкому стані та потребує продовження лікування на що власних коштів у сім’ї не вистачає.

Зважаючи на викладене, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Красилівської міської ради від  10.08.2018 року № 18 «Про затвердження положення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади», міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати матеріальну допомогу Сікорському Олександру Петровичу, проживає по вул. М. Грушевського, 84 «А», кв. 34 в м. Красилів, в розмірі 15000,00 (п’ятнадцять) тисяч гривень.

 

2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансів та бухгалтерського обліку міської ради Новохацькому В.В. здійснити виплату матеріальної допомоги заявнику в місячний термін.

 

 

 

Міський голова

Н.Островська