Мобільний телефон міської ради - 0970982508 7 червня 2019 року о 14:00 год. відбудеться засідання 24-ї позачергової сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 14 (від 21.12.2018 року)

Рішення № 14 (від 21.12.2018 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 24.12.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

17 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

21.12.2018

Красилів

№ 14

 

 

Про бюджет Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

 

 

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету міської ради та постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів та інвестиційної діяльності, згідно Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Бюджетним кодексом України, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Визначити на 2019 рік:

1.1. доходи бюджету громади у сумі 184009515,00 гривень, у тому числі доходи загального фонду бюджету громади – 180043511,00 гривень та доходи спеціального фонду бюджету громади – 3966004,00 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

1.2. видатки бюджету громади у сумі 184009515,00 гривень, у тому числі видатки загального фонду бюджету громади – 154435023,00 гривень та видатки спеціального фонду бюджету громади – 29574492,00 гривень;

1.3. профіцит за загальним фондом бюджету громади у сумі 25333488,00 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

1.4. дефіцит за спеціальним фондом бюджету громади у сумі 25333488,00 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

1.5. оборотний залишок бюджетних коштів бюджету громади у розмірі 150000,00 гривень, що становить 0,1 відсотка видатків загального фонду бюджету громади, визначених цим пунктом;

1.6. резервний фонд бюджету громади у розмірі 1540371,00 гривень, що становить 1,0 відсоток видатків загального фонду бюджету громади, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів місцевого бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.

3. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.

4. Надати право міському голові при надходженні (зменшенні) у міжсесійний період коштів на видатки з пільг, субсидій та допомоги населенню, що фінансуються за рахунок субвенцій з державного та місцевих бюджетів, понад обсяги (менше обсягів), врахованих в бюджеті громади на 2019 рік, збільшувати (зменшувати) обсяг доходів та видатків бюджету громади на суму коштів, одержаних з державного та місцевого бюджетів, та проводити розподіл та перерозподіл зазначених трансфертів між кодами програмної класифікації видатків з наступним інформуванням міської ради. Зазначені зміни вважати змінами, внесеними до бюджету громади на 2019 рік.

5. У разі розподілу (перерозподілу) обласною радою обсягів дотацій, субвенцій дозволити міському голові в міжсесійний період вносити зміни та проводити розподіл, перерозподіл зазначених трансфертів між головними розпорядниками коштів бюджету громади за погодженням з постійною комісією з питань планування, бюджету, фінансів та інвестиційної діяльності з наступним інформуванням міської ради при затвердженні звіту про виконання бюджету громади за 2019 рік. Зазначені зміни вважати змінами, внесеними до бюджету міста на 2019 рік.

6. Затвердити на 2019 рік розподіл коштів бюджету розвитку громади за об’єктами згідно з додатком 5 до цього рішення.

7. Затвердити розподіл витрат бюджету громади на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 27185672,00 гривень згідно з додатком 6 до цього рішення.

8. Установити, що у загальному фонді бюджету громади на 2019 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України.

9. Установити, що джерелами формування спеціального фонду бюджету громади на 2019 рік:

1) у частині доходів є надходження, визначені статтями 691 та 71 Бюджетного кодексу України;

2) у частині фінансування є надходження, визначені частиною 2 статті 72 Бюджетного кодексу України.

10. Визначити на 2019 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками міського бюджету видатки загального фонду на:

·        оплату праці працівників бюджетних установ (код 2110);

·        нарахування на заробітну плату (код 2120);

·        придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 2220);

·        забезпечення продуктами харчування (код 2230);

·        оплату комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270)

·        соціальне забезпечення (код 2700)

·        поточні трансферти місцевим бюджетам (код 2620).

11. Дозволити міському голові здійснювати перерозподіл обсягів субвенцій з державного та місцевих бюджетів за кодами програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів, виходячи з фактично нарахованих обсягів відповідних пільг, субсидій та допомоги населенню та вносити зміни до розпису бюджету.

12. У межах загального обсягу бюджетних призначень за кодами програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету громади міський голова за обґрунтованим поданням головного розпорядника бюджетних коштів здійснює перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі, в розрізі економічної класифікації видатків бюджету.

13. У межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів перерозподіл видатків за кодами програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету) здійснюється міським головою за погодженням з постійною депутатською комісією питань планування, бюджету, фінансів та інвестиційної діяльності.

Перерозподіл видатків по об’єктах бюджету розвитку (спеціального фонду) бюджету громади здійснюється міським головою в межах  річних кошторисних призначень головного розпорядника бюджетних коштів та загального обсягу фінансування об’єктів за погодженням з постійною депутатською комісією питань планування, бюджету, фінансів та інвестиційної діяльності. Зазначені зміни вважати змінами, внесеними в додаток 5 до рішення про бюджет громади на 2019 рік.

14. Якщо після прийняття міською радою рішення про бюджет Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік повноваження на виконання функцій або надання послуг, на яке надано бюджетне призначення, передається відповідно до законодавства від одного головного розпорядника бюджетних коштів до іншого головного розпорядника бюджетних коштів, дія бюджетного призначення не припиняється і застосовується для виконання тих самих функцій чи послуг іншим головним розпорядником бюджетних коштів, якому це доручено.

Передача бюджетних призначень здійснюється міським головою за погодженням з постійною депутатською комісією питань планування, бюджету, фінансів та інвестиційної діяльності.

15. Надати право міському голові отримувати позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету громади, пов'язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного року за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України.

16. Надати право міському голові при надходженні (зменшенні) у міжсесійний період коштів на видатки з пільг, субсидій та допомоги населенню, що фінансуються за рахунок субвенцій з державного та місцевого бюджету, понад обсяги (менше обсягів), врахованих в бюджеті громади на 2019 рік, збільшувати (зменшувати) обсяг доходів та видатків бюджету громади на суму коштів, одержаних з державного та місцевого бюджету, та проводити розподіл та перерозподіл зазначених трансфертів між кодами програмної класифікації видатків з наступним інформуванням міської ради. Зазначені зміни вважати змінами, внесеними до бюджету громади на 2019 рік.

17. У разі розподілу (перерозподілу) дотацій, субвенцій з державного та обласного бюджетів дозволити міському голові в міжсесійний період вносити зміни та проводити розподіл, перерозподіл зазначених трансфертів між головними розпорядниками коштів бюджету громади за погодженням з постійною депутатською комісією питань планування, бюджету, фінансів та інвестиційної діяльності з наступним інформуванням міської ради при затвердженні звіту про виконання бюджету громади за 2019 рік. Зазначені зміни вважати змінами, внесеними до бюджету громади на 2019 рік.

18. Розпорядникам та одержувачам коштів бюджету громади під час укладання угод (договорів, контрактів тощо) щодо закупівлі товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти однією з умов за угодами передбачити застосування штрафних санкцій до суб'єктів господарювання за невиконання або несвоєчасне виконання зобов'язань. Кошти, отримані від сплати таких штрафних санкцій, зараховуються до доходів загального фонду бюджету громади.

19. Головним розпорядникам  коштів бюджету громади забезпечити виконання норм Бюджетного кодексу України стосовно:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2019 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

5) взяття бюджетних зобов’язань, довгострокових зобов’язань за енергосервісом та здійснення витрат бюджету;

6) забезпечення у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обгрунтованих лімітів споживання тощо.

20. Це рішення набирає чинності з 01.01.2019 року.

21. Додатки 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

22. Секретарю міської ради Морозович І. В. забезпечити оприлюднення цього рішення в десятиденний строк на офіційному сайті міської ради.

23. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та інвестиційної діяльності  (голова Бойко І. П.).

 

 

 

 

Міський голова

Н.Островська

dod-1.xls [42.5 Kb] (завантажень: 13)
dod-2.xls [24.5 Kb] (завантажень: 12)
dod-3.xls [42.5 Kb] (завантажень: 17)
dod-4.xls [27 Kb] (завантажень: 10)
dod-5.xls [33 Kb] (завантажень: 11)
dod-6.xls [35 Kb] (завантажень: 11)