Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 23 (від 01.02.2019 року)

Рішення № 23 (від 01.02.2019 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 04.02.2019

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

18 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

01.02.2019

Красилів

№ 23

 

 

Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року у Красилівській міській об’єднаній територіальній громаді

 

 

 

З метою організації літнього відпочинку, оздоровлення та зайнятості для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки,  керуючись  п.22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,            Законом України  «Про оздоровлення та відпочинок дітей», Постановами Кабінету Міністрів України «Про поліпшення виховання, навчання соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт, які залишилися без піклування батьків», «Про затвердження державної програми відпочинку та оздоровлення дітей», «Про додаткові заходи щодо посилення захисту багатодітних і неповних сімей», міська рада  

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити  Програму оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року у Красилівській міській об’єднаній територіальній громаді (додається).

2. При формуванні та уточненні бюджету громади на 2019-2022 роки  передбачити кошти на фінансування  заходів по виконанню Програми.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення Красилівської міської ради від 15.05.2018 року №6 «Про затвердження Програми оздоровлення                                                                               та відпочинку дітей Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки»

4. Контроль за виконанням Програми покласти на постійні комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та благоустрою (голова комісії Басалай В.М.), з питань освіти, охорони  здоров’я, молоді, культури і спорту та соціального захисту населення (голова комісії Ярмоленко І.В.), відділ праці, зайнятості та соціального захисту населення міської ради.

 

 

 

Міський голова

Н.Островська

dodatok.docx [43.6 Kb] (завантажень: 3)