Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 28 (від 01.02.2019 року)

Рішення № 28 (від 01.02.2019 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 04.02.2019

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

18 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

01.02.2019

Красилів

№ 28

 

 

Про надання матеріальної допомоги жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади

 

 

 

Розглянувши заяви Стельмащук Алли Вікторівни, проживає за адресою   вул. Перемоги, 56 «А» в м. Красилів, щодо надання матеріальної допомоги на компенсацію витрачених коштів на лікування; Легенчук Ірини Василівни, проживає за адресою вул. Центральна, 14 «А», кв. 13 «Б» в м. Красилів, щодо надання матеріальної допомоги на купівлю слухового апарату для її дочки Легенчук Богдани Андріївни; Шиманської Ірини Сергіївни, проживає за адресою вул. Перемоги, 7 в м. Красилів, щодо надання допомоги на оперативне лікування для її сина Шиманського Артема Павловича; Ковальчука Вадима Валерійовича, проживає за адресою вул. Добровольського, 4, кв. 20 в                 м. Красилів, щодо надання матеріальної допомоги на дороговартісні лікарські препарати.

Щодо заяви Стельмащук Алли Вікторівни, сесія міської ради відмічає, що заявниці 02.10.2018 року в Рівненському обласному центрі ортопедії, травматології та вертебрології була проведена хірургічна корекція S-подібної сколістичної деформації поперекового відділу хребта. В ході операції заявниці було встановлено систему фіксації хребта, вартість якої складає 98000,00 тисяч гривень. Заявниця проживає одна, її місячний дохід складається із призначеної пенсії по інвалідності у сумі – 1497,0 гривень. У зв’язку із незадовільним станом здоров’я, забороною фізичних навантажень та неможливістю працювати гр. Стельмащук А.В. постійно витрачає кошти на придбання ліків та знаходиться в скрутному матеріальному становищі.

Щодо заяви Легенчук Ірини Василівни, сесія міської ради відмічає, що дочка заявниці Легенчук Богдана Андріївна 22.10.2011 року народження, є інвалідом з дитинства (глухота ІV стадії). Сім’я заявниці потребує придбання дороговартісного слухового апарату на купівлю якого власних коштів у сім’ї не вистачає.

Щодо заяви Шиманської Ірини Сергіївни, сесія міської ради відмічає, що сім’я заявниці є багатодітною та малозабезпеченою, син, Шиманський Артем Павлович 14.08.2014 року народження, 09.11.2018 року переніс операцію на правому оці у м. Київ в НДСЛ «Охматдит», після якої потребує повторного оперативного втручання на що власних коштів у сім’ї не вистачає.

Щодо заяви Ковальчука Вадима Валерійовича, сесія міської ради відмічає, що заявнику 26 травня 2015 року було трансплантовано донорську нирку в      м. Київ у НІХТ ім. О.О. Шалімова. Після перенесеної операції, згідно з постановою КМУ від 17 серпня 1998 року №1303 пацієнт підлягає безкоштовному медикаментозному забезпеченню імуносупресантами протягом усього подальшого життя. МОЗ України уже декілька років проводить закупівлі генеричних аналогів імуносупресантів, що призвело до проблеми з терапевтичною ефективністю препаратів та випадками відторгнення пересадженого органу. Зважаючи на таку загрозу, заявник відмовився від прийому закуплених аналогів та  звернувся по допомогу в купівлі необхідних дороговартісних медикаментів.

Зважаючи на викладене, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Красилівської міської ради від   10.08.2018 року № 18 «Про затвердження положення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади», міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати матеріальну допомогу:

- Стельмащук Аллі Вікторівні, проживає по вул. Перемоги, 56 «А» в м. Красилів, в розмірі 5000,0 (п’ять тисяч) гривень;

- Легенчук Ірині Василівні, проживає по вул. Центральна, 14 «А», кв. 13 «Б» в м. Красилів, в розмірі 5000,0 (п’ять тисяч) гривень;

-  Шиманській Ірині Сергіївні, проживає за адресою вул. Перемоги, 7 в  м. Красилів, в розмірі 3600,0 (три тисячі шістсот) гривень;

-  Ковальчуку Вадиму Валерійовичу, проживає по вул. Добровольського, 4, кв. 20 в м. Красилів, в розмірі 10000,0 (десять тисяч) гривень.

 

2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансів та бухгалтерського обліку міської ради Новохацькому В.В. здійснити виплату матеріальної допомоги заявникам в місячний термін.

 

 

 

 

Міський голова

Н.Островська