Мобільний телефон міської ради - 0970982508 7 червня 2019 року о 14:00 год. відбудеться засідання 24-ї позачергової сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 6 (від 09.04.2019 року)

Рішення № 6 (від 09.04.2019 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 12.04.2019

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

21 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

09.04.2019

Красилів

№ 6

 

 

Про затвердження плану проведення інвентаризації та паспортизації дитя- чих та спортивно-ігрових майданчиків, розташованих на території громади

 

 

 

Відповідно до ст.ст. 10, 18 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Інструкції з проведення технічної інвентаризації та паспортизації об’єктів благоустрою населених пунктів, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 550 від 29.10.2012 року, ст.ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити План проведення технічної інвентаризації та паспортизації  дитячих та спортивно-ігрових майданчиків на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади (Додаток 1).

2. Створити комісію для проведення технічної інвентаризації і паспортизації дитячих та спортивно-ігрових майданчиків на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади та затвердити її склад (Додаток 3).

3. Затвердити Правила утримання і експлуатації дитячих та спортивно- ігрових майданчиків на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади (Додаток 2).

4. За підсумками проведеної інвентаризації та обстеження зобов’язати балансоутримувачів скласти паспорти на кожен дитячий  та спортивно- ігровий майданчик, з наступним їх затвердженням балансоутримувачем.

5. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника відділу приватизації, житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради Сокола С.А., контроль – на постійну депутатську комісію з питань освіти, охорони  здоров’я, молоді, культури і спорту та соціального захисту населення (голова комісії Ярмоленко І.В.) та на постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та благоустрою  (голова комісії Басалай В.М.).

 

 

 

Міський голова

Н.Островська

dodatok.docx [46.63 Kb] (завантажень: 3)