Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 3 (від 07.05.2019 року)

Рішення № 3 (від 07.05.2019 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 08.05.2019

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

22 сесії міської ради сьомого скликання

 

 

07.05.2019

Красилів

 

 

Про надання та вилучення земельних ділянок

 

 

 

Розглянувши звернення фізичних та юридичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про Державний земельний кадастр”, „Про оренду землі”, „Про землеустрій”, враховуючи матеріали інвентаризації земель, відповідно до рекомендацій постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, міська  рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,0200 га по вул. Кобзаря, 1 в м. Красилів у Пісаревої Ольги Гаврилівни у зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

2. Надати дозвіл Пашиному Олександру Олександровичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Кобзаря, 1 в м. Красилів, площею 0,0200 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

3. Надати дозвіл Нінадовській Євгенії Казимирівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Західна, 1 в с. Чепелівка, площею 0,3100 га, із них: 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 0,0600 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

4. Надати дозвіл Петришиній Нелі Віталіївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність в межах населеного пункту с. Чепелівка, площею 0,0700 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

5. Надати дозвіл Питлик Віті Леонідівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність в межах населеного пункту с. Заставки, площею 0,1300 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

6. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,1300 га по  вул. Партизанська, 22 А в с. Дружне у Павенської Марії Василівни у зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

7. Надати дозвіл Федорову Богдану Андрійовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Партизанська, 22 А в с. Дружне, площею 0,1300 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 

8. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,3800 га по вул. Троїцька, 26 (бувша Чкалова) в с. Заставки у Ліпського Володимира Феліксовича у зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

9. Надати дозвіл Олійник Ріті Миколаївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по                   вул. Троїцька, 26 (бувша Чкалова) в с. Заставки, площею 0,3800 га, із них: 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 0,1300 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

10. Надати дозвіл Петрівському Леоніду Івановичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Шевченка, 4 в с. Заставки, площею 0,3000 га, із них: 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 0,0500 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

11. Надати дозвіл Москалюк Валентині Радіонівні, що діє в інтересах малолітніх Возняк Вікторії Олександрівни, Возняк Олександра Олександровича, Возняк Марії Олександрівна на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території  Кульчинівської сільської ради, земельна ділянка № 184, площею 2,3200 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, з метою надання її у спільну часткову власність Возняк Вікторії Олександрівна, Возняк Олександра Олександровича, Возняк Марії Олександрівни.

 

12. Надати дозвіл Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку „Берізка-25” на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність, орієнтовною площею 0,4500 га по пров. Василя Стуса, 13 А  в м. Красилів.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

           Категорія земель – землі  житлової та  громадської забудови.

 

13. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,3800 га по ул. Проїзд № 3, 9 А в с. Чернелівка у Польового Валентина Вікторовича у зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

14. Надати дозвіл Польовому Валентину Валентиновичу та Польовій Світлані Олегівні, що діє в інтересах малолітнього Польового Івана Валентиновича на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у спільну сумісну власність Польовому Валентину Валентиновичу та Польовому Івану Валентиновичу по вул. Проїзд № 3, 9 А в   с. Чернелівка, площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, спільну часткову власність по  вул. Проїзд № 3, 9 А в с. Чернелівка, площею  0,1300 га для ведення  особистого  селянського  господарства в частках:

– Польовий Валентин Валентинович – 1/2;

– Польовий Іван Валентинович – 1/2.

 

15. Надати дозвіл Питлику В’ячеславу Вікторовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність, яка знаходиться за межами Кульчинківського старостинського округу, площею 1,0000 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

16. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,1600 га по вул. Шевченка, 13 в м. Красилів у Кізюна Василя Прокоповича у зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

17. Надати дозвіл Олексюк Євгені Василівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у користування на умовах оренди по вул. Шевченка, 13 в м. Красилів, площею 0,1600 га, із них: 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 0,0600 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

18. Затвердити Заєць Світлані Миколаївні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2400 га за межами населених пунктів Кульчинківської сільської ради.

Надати Заєць Світлані Миколаївні безоплатно у приватну власність  земельну ділянку площею 0,2400га за межами населених пунктів Кульчинківської сільської ради.

Кадастровий номер земельної ділянки 6822786000:02:001:1018.

Мета використання земельної ділянки – для ведення особистого селянського господарства.

Категорія земель –  землі  сільськогосподарського призначення.

Дотримуватись обов’язків землекористувачів відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

 

19. Затвердити Поліщук Валентині Василівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  площею 3,0607 га на території Чернелівської сільської ради.

Надати Поліщук Валентині Василівні безоплатно у приватну власність  земельну ділянку площею 3,0607 га на території Чернелівської сільської ради.          

Кадастровий номер земельної ділянки 6822789200:07:005:0113.

Мета використання земельної ділянки – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.         

Категорія земель –  землі  сільськогосподарського призначення.

Дотримуватись обов’язків землекористувачів відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

 

20. Затвердити Бабій Любові Миколаївні та Бабій Івану Володимировичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у спільну сумісну власність Бабій Любові Миколаївні та Бабію Івану Володимировичу по         вул. Незалежності, 4 в с. Кульчинки, площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, кадастровий номер земельної ділянки 6822786000:01:003:0180. Спільну частко-ву власність, кадастровий номер земельної ділянки 6822786000:01:003:0181, по вул. Незалежності, 4 в с. Кульчинки, площею  0,2040 га для ведення  особистого  селянського  господарства в частках:

–Бабій Любов Миколаївна – 1/2;

– Бабій Іван Володимирович – 1/2.

 

21. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,0640 га по вул. Чкалова, 3 в м. Красилів у Демчука Анатолія Володимировича в зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

22. Надати Демчуку Валерію Анатолійовичу безоплатно у приватну власність земельну ділянку площею 0,0640 га по вул. Чкалова, 3 м. Красилів.

Кадастровий номер земельної ділянки 6822710100:01:002:1362.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).         

Категорія земель –  землі  житлової та громадської забудови.

Дотримуватись обов’язків землекористувачів відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

 

23. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,2758 га по  вул. Лесі Українки, 9 в с. Чепелівка у Король Віри Петрівни в зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

24. Надати Петришиній Нелі Віталіївні безоплатно у приватну власність земельну ділянку площею 0,2500 га по вул. Лесі Українки, 9 в с. Чепелівка.

Кадастровий номер земельної ділянки 6822789100:01:005:0053.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).         

Категорія земель –  землі  житлової та громадської забудови.

Надати Петришиній Нелі Віталіївні безоплатно у приватну власність земельну ділянку площею 0,0258 га по вул. Лесі Українки, 9 в с. Чепелівка.

Кадастровий номер земельної ділянки 6822789100:01:005:0054.

Мета використання земельної ділянки – для ведення особистого селянського господарства.         

Категорія земель –  землі  сільськогосподарського призначення.

Дотримуватись обов’язків землекористувачів відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

 

25. Затвердити Шевчуку Василю Степановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0022 га по пров. Челюскіна в  м. Красилів.

Надати Шевчуку Василю Степановичу безоплатно у приватну власність  земельну ділянку 0,0022 га по пров. Челюскіна в м. Красилів.

Кадастровий номер земельної ділянки 6822710100:01:002:1367.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва індивідуальних гаражів.

Категорія земель –  землі  житлової та громадської забудови.

Дотримуватись обов’язків землекористувачів відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

 

26. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,0034 га по вул. Комарова в м. Красилів у Кузьмина Миколи Олексійовича в зв'язку із зміною  власника  нерухомого майна.

27. Надати Демському Сергію Віталійовичу безоплатно у приватну власність земельну ділянку площею 0,0034 га по вул. Комарова м. Красилів.

Кадастровий номер земельної ділянки 6822710100:01:002:1360.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва індивідуальних гаражів.

Категорія земель –  землі  житлової та громадської забудови.

Дотримуватись обов’язків землекористувачів відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

28. Затвердити Жуковському Леоніду Дмитровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,9251 га в с. Дружне.

Надати Жуковському Леоніду Дмитровичу безоплатно у приватну власність  земельну ділянку площею 1,9251 га в с. Дружне.

Кадастровий номер земельної ділянки 6822782700:03:002:0008.

Мета використання земельної ділянки – для ведення особистого селянського господарства.

Категорія земель –  землі  сільськогосподарського призначення.

Дотримуватись обов’язків землекористувачів відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

 

29. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,3000 га по вул. М. Грушевського, 1 Г в м. Красилів у Галайка Леоніда Миколайовича.

30. Надати Товариству з обмеженою відповідальністю «АКВА РОЗВАГИ» земельну ділянку площею 0,3000 га по вул. М. Грушевського, 1 Г в м. Красилів в користування на умовах оренди терміном на 5 років до 07.05.2024 року.

Кадастровий номер земельної ділянки 6822710100:01:001:0388.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.         

Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

Товариству з обмеженою відповідальністю «АКВА РОЗВАГИ» в місячний термін  укласти договір оренди земельної ділянки. 

Дотримуватись обов’язків землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного  кодексу  України.

 

31. Розірвати договір оренди землі б/н від 18 травня 2012 року, укладений між Красилівською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «Проскурів заготзерно»,на земельну ділянку площею     7,6869 га по вул. М. Грушевського, 146 в м. Красилів, в зв’язку з набуттям права власності на рухоме і нерухоме майно Товариством з обмеженою відповідальністю «Зерно-Агротрейд», що розташоване на орендованій земель-ній ділянці. Кадастровий номер земельної ділянки 6822710100:01:008:0039.

            Вилучити з користування Товариства з обмеженою відповідальністю «Проскурів заготзерно» зазначену  земельну  ділянку.

 

32. Розірвати договір оренди землі б/н від 31 липня 2014 року, укладений між Красилівською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «Проскурів заготзерно», на земельну ділянку площею     0,4758 га по вул. М. Грушевського, 146 Є в м. Красилів, в зв’язку з набуттям права власності на рухоме і нерухоме майно Товариством з обмеженою відповідальністю «Зерно-Агротрейд», що розташоване на орендованій земель-ній ділянці. Кадастровий номер земельної ділянки 6822710100:01:007:0003.

            Вилучити з користування Товариства з обмеженою відповідальністю «Проскурів заготзерно» зазначену  земельну  ділянку.

33. Вилучити з користування земельну ділянку площею 1,4085 га по                          вул. Дружби, 21 А в с. Чепелівка у СТОВ «АГРОСВІТ».

34. Надати Товариству з обмеженою відповідальністю «МРІЯ ФАРМІНГ ПОЛІССЯ» земельну ділянку площею 1,4085 га по вул. Дружби, 21 А в             с. Чепелівка в користування на умовах оренди терміном на 10 років до 07.05.2029 року.

Кадастровий номер земельної ділянки 6822789100:01:006:0073.

Мета використання земельної ділянки – для іншого сільськогосподарського призначення.         

Категорія земель – землі сільськогосподарського призначення.

Товариству з обмеженою відповідальністю «МРІЯ ФАРМІНГ ПОЛІССЯ» в місячний термін  укласти договір оренди земельної ділянки. 

Дотримуватись обов’язків землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного  кодексу  України.

 

35. Надати дозвіл Перебийносюку Максиму Володимировичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Висока, 7 в м. Красилів, площею 0,3200 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

 

 

Міський голова

Н.Островська