Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 10 (від 16.03.2012 року)

Рішення № 10 (від 16.03.2012 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 22.03.2012

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

вісімнадцятої сесії міської ради шостого скликання

 

 

16.03.2012

Красилів

№ 10

 

 

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського при­значення у власність ТОВ „Вікс – Фільтрон”

 

 

     Розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю „Вікс – Фільтрон” щодо купівлі земельної ділянки площею 0,1657 га по вул. Правдинська та рецензію на звіт про  експертну грошову оцінку зазначеної земельної ділянки від 17 лютого 2012 року, з метою сприяння соціально – економічному розвитку міста, керуючись Конституцією України, пунктом 34 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 127, 128 Земельного кодексу України, рішенням Красилівської міської ради від 30.04.2009 року № 10 ,,Про продаж земельних ділянок та прав на них’’, міська рада

ВИРІШИЛА:

     1. Продати у власність ТОВ „Вікс – Фільтрон” земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 0,1657 га по вул. Правдинська, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на затверджених у п. п. 2, 3, цього рішення умовах  договору купівлі-продажу.

     2. Затвердити ціну продажу земельної ділянки площею 0,1657 га, що розташована в м. Красилів по вул. Правдинська, у розмірі 34 416 грн. (тридцять чотири тисячі чотириста шістнадцять гривень) відповідно до експертної грошової оцінки земельної ділянки.

     3. Затвердити пропозиції щодо способів та умов продажу земельної ділянки згідно з додатком.

     4. Доручити міському голові Островській Н.В. укласти від імені Красилівської міської ради договір купівлі-продажу земельної ділянки площею 0,1657 га, що розташована по вул. Правдинська в м. Красилів на затверджених умовах, а також оформити інші документи, необхідні для укладення цього договору.

     5. Зобов’язати ТОВ „Вікс – Фільтрон” сплатити вказану грошову суму, заключити договір купівлі-продажу земельної ділянки, отримати Державний акт на право власності на земельну ділянку та своєчасно сплачувати земельний податок.

     6. Пропонувати Управлінню Держкомзему у Красилівському районі забезпечити встановлення меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ в строки, визначені договором купівлі-продажу земельної ділянки.

     7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони  навколишнього природного середовища (голова Продоус В.П.).

 

 

Міський голова

Н.Островська

 

Додаток до рішення.rtf [48.09 Kb] (завантажень: 12)


Теги: Вісімнадцятої сесії міської ради шостого скликання