Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 18 (від 16.03.2012 року)

Рішення № 18 (від 16.03.2012 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 22.03.2012

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

вісімнадцятої сесії міської ради шостого скликання

 

 

16.03.2012

Красилів

№ 18

 

 

Про розгляд звернення ДПКРССТ ,,Коопмаркет” ,,Центральний” щодо зміни часу продажу алкогольних напоїв в м. Красилів

 

 

     Розглянувши звернення директора ДПКРССТ ,,Коопмаркет” ,,Центральний” Пшечука Сергія Івановича щодо зміни встановленого часу  продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) у сфері роздрібної торгівлі м. Красилів з 11-00 год. до 21-00 год. на із 10-00 год. до 22-00 год., міська рада відмічає, що з метою збереження тиші на території міста Красилів у нічний час, дотримання торговельними об’єктами у сфері роздрібної торгівлі та закладами ресторанного господарства громадського порядку, впорядкування та обмеження продажу алкогольних, слабоалкогольних  напоїв та пива (крім безалкогольного) в нічний час, зниження їх споживання, в тому числі неповнолітніми, та попередження правопорушень, пов’язаних із зловживанням  алкоголю, міською радою було прийнято рішення  від 16.11.2011 року № 14  ,,Про впорядкування продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) у сфері роздрібної торгівлі м. Красилів”, яким встановлено час для продажу алкогольних, слабоалкогольних  напоїв та пива (крім безалкогольного) в торговельних об’єктах у сфері роздрібної торгівлі м. Красилова з  11-00 год. до 21-00 год. та час для продажу алкогольних, слабоалкогольних  напоїв та пива (крім безалкогольного) в закладах ресторанного господарства м. Красилова з 11-00 год. до  23-00 год. (дане рішення погоджене Хмельницьким обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України 04.11.2011 р.).

     Зважаючи на викладене, керуючись Законом України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 24 Закону України ,,Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, Законом України ,,Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 № 854 ,,Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями”, постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 р. № 833 ,,Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів”, враховуючи, що рішення міської ради від 16.11.2011 року № 14  ,,Про впорядкування продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) у сфері роздрібної торгівлі м. Красилів” погоджено Хмельницьким обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України , міська рада

В И Р І Ш И Л А:  

     Відмовити директору ДП КРССТ ,,Коопмаркет” ,,Центральний” Пшечуку С.І. у зміні встановленого часу продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) у сфері роздрібної торгівлі м. Красилів.   

 

 

Міський голова

Н.Островська


Теги: Вісімнадцятої сесії міської ради шостого скликання