Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 3 (від 18.04.2012 року)

Рішення № 3 (від 18.04.2012 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 24.04.2012

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

дев'ятнадцятої сесії міської ради шостого скликання

 

 

18.04.2012

Красилів

№ 3

 

 

Про впорядкування плати за користування земельними ділянками до укладення договорів оренди

 

 

     З метою врегулювання механізму реалізації принципу платності використання земельного фонду  міста, залучення додаткових коштів до міського бюджету для успішної реалізації програм соціально-економічного розвитку міста, реалізації конституційного принципу платності використання земельних ресурсів та керуючись Конституцією України,  Земельним кодексом України, ч.1 ст.6 та ч3. ст. 631 Цивільного кодексу України, Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про плату за землю”, ст. 4 «Європейської хартії місцевого самоврядування», ратифікованої Законом України № 452/97- ВР від 15.07.1997, Постановою Кабінету Міністрів України  від 19.04.93 №  284 “Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам”,  ураховуючи необхідність впорядкування питання відшкодування збитків за фактичне користування земельними ділянками або їх частками без належно оформлених правовстановлюючих документів на них, а також врегулювання вищезазначених відносин, приймаючи до уваги рекомендації постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 

     1. У разі використання земельної ділянки без відповідних документів, які посвідчують право на неї, встановити, що з моменту прийняття рішення і до часу видачі документа на право землекористування або  власності, користувач земельної ділянки сплачує за окремим договором Красилівській міській раді втрати від недоотримання коштів за користування земельною ділянкою у розмірах, нарахованих і підтверджених відповідним розрахунком (додаток  № 2).

     2. Затвердити  форму Договору про відшкодування втрат від недоотримання коштів за фактичне  землекористування ( додаток № 1)  та форму розрахунку суми втрат міського бюджету від недоотримання коштів за фактичне землекористування ( додаток  № 2).

     3. Доручити апарату міськвиконкому здійснювати підготовку проектів договорів відшкодування втрат від недоотримання коштів за використання земель у місті Красилові, реєстрацію цих договорів та контроль за платою.

     4. Надати міському голові повноваження щодо укладення договорів відшкодування втрат від недоотримання коштів за використання земель у місті Красилові.

     5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Білоуса О. М. та постійну з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

 

Міський голова

Н.Островська

 

Додатки до рішення.doc [97 Kb] (завантажень: 37)


Теги: Девятнадцятої сесії міської ради шостого скликання