Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 9 (від 18.04.2012 року)

Рішення № 9 (від 18.04.2012 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 24.04.2012

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

дев'ятнадцятої сесії міської ради шостого скликання

 

 

18.04.2012

Красилів

№ 9

 

 

Про надання та  вилучення земельних  ділянок в місті

 

 

Розглянувши звернення фізичних та юридичних осіб, у відповідності до Земельного кодексу України, законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про землеустрій” та „Про оренду землі”, враховуючи матеріали інвентаризації земель, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл Лісовському Олександру Степановичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку в товаристві власників приватних гаражів „Автомобіліст” по вул. М.Грушевського, 140 „В” гараж 29 – „Д”, орієнтовною площею 0,0030 га для будівництва індивідуальних гаражів.

 

2. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,18 га по вул. Польова, 6 у Безсмертного Дмитра Дмитровича в зв'язку із зміною власника житлового будинку.

3. Надати дозвіл Кізюн Валентині Дмитрівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку по вул. Польова, 6, площею 0,18 га, із них: 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 0,08 га для ведення особистого селянського господарства.

 

4. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,10 га по вул. Котовського, 35 у Сапоги Надії Улянівни в зв'язку із зміною власника житлового будинку.

5. Надати дозвіл Полянчуку Юрію Петровичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку по вул. Котовського, 35, площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 

6. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,10 га по вул. Колгоспна, 20 „В” у  Титянюка Миколи Михайловича в зв'язку із зміною власника житлового будинку.

7. Надати дозвіл Поляновській Людмилі Олексіївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку по вул. Колгоспна, 20 „В”, площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 

8. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,09 га по вул. Маяковського, 8 „А” у  Кізюна Петра Григоровича в зв'язку із зміною власника житлового будинку.

9. Надати дозвіл Кізюн Марії Павлівні та Кізюну Вадиму Петровичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право спільної сумісної власності на земельну ділянку по вул. Маяковського, 8 „А”, площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 

10. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,09 га по вул. І.Франка, 5 у  Мандриги Ірини Миколаївни в зв'язку із зміною власника житлового будинку.

11. Надати дозвіл Штангрет Людмилі Миколаївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку по  вул. І.Франка, 5, площею 0,09 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 

12. Надати дозвіл Корчистій Валентині Василівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку по вул. Центральна (біля будинку № 49), орієнтовною площею 0,0030 га для будівництва індивідуальних гаражів.

 

13. *

 

14. *

 

15. Затвердити фізичній особі-підприємцю Франчук Ніні Макарівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0119 га по   вул. Василя Стуса, 8 „А”.

Надати фізичній особі-підприємцю Франчук Ніні Макарівні земельну ділянку в довгострокове користування на умовах оренди площею 0,0119 га  по  вул. Василя Стуса, 8 „А”.

Мета використання земельної ділянки - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Категорія земель – землі  житлової та  громадської забудови.

Фізичній особі-підприємцю Франчук Ніні Макарівні в місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки.

Дотримуватись обов’язків землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу   України.

 

16. Надати фізичній особі-підприємцю Нікітюку Григорію Петровичу земельну ділянку в  короткострокове користування на умовах оренди площею 0,0070 га  по  вул. Булаєнка, 11 „Д”.

Категорія земель – землі  житлової та  громадської забудови.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Фізичній особі-підприємцю Нікітюку Григорію Петровичу в місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки.

Дотримуватись обов’язків землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу   України.

 

17. Затвердити Жолкевському Віктору Олексійовичу та Жолкевській Маргариті Вікторівні технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку площею 0,0554 га по вул. Прохолодна, 2 „А”.

Надати Жолкевському В. О. та Жолкевській М. В. земельну ділянку в довгострокове користування на умовах оренди площею 0,0554 га по вул. Прохолодна, 2 „А”.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.        

Категорія земель – землі  житлової та  громадської забудови.

Жолкевському В.О. та Жолкевській М.В. в місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки.

Дотримуватись обов’язків землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу   України.

 

 

Міський голова

Н.Островська

 

* Доступ до інформації обмежено фізичною особою, відповідно до ст.ст. 11, 21 Закону України ,,Про інформацію’’ та ст. 7 Закону України ,,Про доступ до публічної інформації’’.


Теги: Девятнадцятої сесії міської ради шостого скликання