Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення №9 (від 27.09.2011 року)

Рішення №9 (від 27.09.2011 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 03.10.2011

Дата оновлення: ---

УКРАЇНА

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА 

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                    

РІШЕННЯ

дванадцятої сесії міської ради шостого скликання

 

від    27.09.2011 року             №   9           м.  Красилів

 

Про внесення змін до рішення Красилівської

міської ради від 04.05.2007 року № 5 ,,Про

затвердження положення про порядок

проведення конкурсів на право отримання в

оренду цілісних майнових комплексів та їх

структурних підрозділів, нерухомого майна

(будівель, споруд, жилих та нежилих приміщень),

що належать до комунальної власності

територіальної громади м. Красилова

 

 

            Відповідно до ст.ст. 25, 26, 60 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, ст. 9 Закону України ,,Про оренду державного та комунального майна’’, враховуючи погодження проекту зазначеного рішення Хмельницьким обласним територіальним відділення Антимонопольного комітету України, з метою забезпечення належного контролю за орендою об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Красилова, міська рада ВИРІШИЛА:

 

Внести зміни та доповнення до Положення про порядок проведення конкурсів на право отримання в оренду цілісних майнових комплексів та їх структурних підрозділів, нерухомого майна (будівель, споруд, жилих та нежилих приміщень), що належать до комунальної власності територіальної громади м. Красилова, затвердженого рішенням міської ради від 04.05.2007 року № 5:

1. Викласти абзац 2 п. 2.1. Положення в новій редакції:

,,Рішенням виконавчого комітету міської ради затверджується перелік МАЙНА, яке надаватиметься в орендне користування на конкурсній основі, та зміст оголошення про проведення конкурсу на право оренди МАЙНА.’’.

2. У пунктах 4.5., 4.9., 4.14. Положення слова ,,розпорядженням голови міської ради’’, ,,розпорядженням міського голови’’ замінити словами ,,рішенням виконавчого комітету міської ради’’.

3. Викласти п. 4.10. Положення в новій редакції:

,,Контроль за виконанням умов конкурсу здійснює постійна депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та благоустрою.’’.

4. Доповнити п. 5.1. Положення абзацом наступного змісту:

,,У разі якщо подано лише одну заяву, конкурс на право оренди майна не проводиться і комісія приймає протокольне рішення про укладання договору оренди з учасником, що подав заяву відповідно до вимог цього Положення.’’.

 

 

Міський голова

Н. Островська

Теги: Дванадцята сесія міської ради шостого скликання